Via Appia - Forum

Pełna wersja: Co nowego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Piszesz utwór i wstawiasz go fragmentami/rozdziałami?
To jest to temat dla Ciebie!
Wszelkie informacje o nowościach w Twoim utworze zamieszczaj w tym temacie z podaniem numeru danego rozdziału/fragmentu/części oraz z bezpośrednim linkiem do niego.
Wszelkie informacje typu "i jest kolejny rozdział" w tematach utworów będą usuwane.
Lillithu dodała rozdział drugi do opowiadania "Ścieżka Lillith".
Znajdziecie go tu: Ścieżka Lillith rozdział 2.
Życzę przyjemnej lektury.
W imieniu Lillithu
Kot
Na początku - dzięki wielkie Kocie za ogarnięcie mnie w tej forumowej czasoprzestrzeni=*

Następnie chciałam tylko powiedzieć, że pojawił się trzeci rozdział "Ścieżki Lillith"
Znajduje się on pod rozdziałem pierwszym i drugim, podzielony jest na dwie części, bo w jednej nie chciał się zmieścić Big Grin
Dla ludzi nie wtajemniczonych w mitologie i starożytne wierzenia chciałam tylko pokrótce napisać, że główną postacią jest Lillith - pierwsza kobieta stworzona przez Boga, pierwsza kochanka Adama i pierwsza Wampirzyca. Jest ona Matką Demonów Nocy i jedyną oblubienicą Samaela - Anioła, który wywołał wojnę w Niebie, w czego wyniku część Aniołów została wygnana i przeklęta...

Zapraszam i proszę o komentarze! Big Grin
Zapraszam serdecznie do czwartej części Ścieżki Lillith! Znajduje się pod 1,2,3 rozdziałem Big Grin
Pozdrawiam!
Po raz kolejny serdecznie zapraszam do ostatniej części czwartego rozdziału Ścieżki Lillith!
Znajduje się pod całą resztą Big Grin
Pozdrawiam i proszę o komentarze!
Ponownie zapraszam do pierwszej części piątego rozdziału Ścieżki Lillith!
Znajduje się pod całą resztą Big Grin
Opowiada o Upadku Aniołów!
Pozdrawiam i proszę o komentarze!
Wszystkie uwagi wykorzystam w tworzeniu kolejnych części!
zapraszam do kolejnego, już ósmego rozdziału Ścieżki Lillith!
Niektóre rozdziały zostały już przeze mnie poprawione dzięki uprzejmości Triss, Danek, Janko i Metatron - serdeczne dzięki!
Zapraszam do czytania i proszę o komentarze.

Wszystkie uwagi wykorzystam w tworzeniu kolejnych części!
"Masakra" po korekcie - zapraszam do lektury i komentowania. Ciąg dalszy w produkcji Smile
Zgodnie z zaleceniami Mistrza Kota (Kata??Smile ) informuję o kolejnej części Zapachu Lavendy

http://www.inkaustus.pl/showthread.php?tid=352
Zapraszam do następnej części opowiadania "Nie zawsze zło przegrywa"
Tu daję link: http://www.inkaustus.pl/showthread.php?tid=253&page=2
Kolejna część Zapachu Lavendy tutaj:
http://www.inkaustus.pl/showthread.php?tid=352
przygody nie z tej ziemi ciąg dalszy!!
Chciałam zaprosić do IX. rozdziału Ścieżki Lillith ^^
Życzę miłej lektury i zapraszam do komentowania!
pozdrawiam ciepło wszystkich, którzy mi pomagają w udoskonaleniu tego opowiadania.
Pojawił się rozdział I Kronik Karadii - Pakunek Tongue
Chciałam zaprosić do poprawionego rozdziału IX. Ścieżki Lillith i jego zakończenia Big Grin
Życzę miłej lektury i zapraszam do komentowania!
pozdrawiam ciepło wszystkich, którzy mi pomagają w udoskonaleniu tego opowiadania.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7