Via Appia - Forum

Pełna wersja: Buźki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Miałbym wniosek formalny o zmianę limitu emotikonów na jeden post z 10 do 20. Jedna "buźka" zastępuje wiele słów. W życiu codziennym często się uśmiechami i brakuje mi tej możliwości w postach Wink

Pozdrawiam Smile
Wiesz, raczej nikt nigdy nie przypuszczał, że ludzie będą się wypowiadać dłużej niż na 10 emotek.
Zobaczę, czy znajdę opcję ustawienia buziek zależnie od objętości tekstu (krótki koment - 10 buziek, długi - 20); jak nie, to mogę zwiększyć. Ale do 15, nie przesadzajmy. Angel

Też miałam kiedyś ten problem, że chciałam wcisnąć więcej buziek niż mogłam, zaczęłam wtedy używać dzikusów w stylu :} albo c:


Zwiększyłam limit do 15. Jak będzie mało, możesz się targować. Cool
Emotikony? Na forum literackim? Błeee.
I to po dwadzieścia w jednym poście?!
Czyż nie jest to za mało wyrafinowane?

Lepiej już korzystać z systemu stosowanego w internetowych grach RPG, np. - *uśmiecha się szeroko*.
Było by znacznie zabawniej!
Masz rację, Sith! Może w ogóle zablokuję emotki...? *szczerzy się* Smile
Ja jestem jak najbardziej za, nigdy ich nie lubiłem!
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Emotka nie jest zła, ale nadużywanie też dobrym nie jest. Tak że z umiarem moi państwo Wink

Gunar: Powiadasz, że się w życiu dużo uśmiechasz, a awatar masz taki jakby wkurzony Big Grin.
Dziękuję za zmiany - dziś napisałem odpowiedź z 12 'buźkami" i przeszła Smile
Nie wiem czemu akurat forum literackie miałoby być ich pozbawione? Wiadomo, że nie używa się ich w tekstach tylko w komentarzach i komunikacji z innymi użytkownikami <szeroko się uśmiecha> - a i wobec takiej formy są szybsze w użyciu Wink

Gorzki - spodobała mi się ta animacja Tongue
a może to strach przed zgniłą marchewką, którą kiedyś mi groziłeś za pisanie wierszy Big Grin
Są emotikony i emotikony.
Te tu są mało ekspresyjne.
Ja z reguły nie posługuję się pismem obrazkowym, ale te emotki moglibyście zmienić
na jakieś czadowe.