Via Appia - Forum

Pełna wersja: ogłoszenia drobne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pancerze to ja kocham. Swój poleruję codziennie. I lśni! Smile
Z tym pożarem to faktycznie nie pomyślałam.

"Przecież zdarza się, że największy żar
ciska wulkan co niby dawno zmarł.
Pól spalonych skraj więcej zrodzi zbóż
niż zielony maj w czas wiosennych burz..."
Czarownico, niesamowicie dobrze dobrałaś ten cytat... Po pierwsze tematycznie pasuje jak ulał... poza tym Brel elektryzuje za każdym razem, a tłumaczenie Młynarskiego jest genialne. A kiedyś uwielbiałam wręcz Bajora (w sumie do dziś sentyment mi pozostał). Świetny tekst. Aż sobie puściłam dla przypomnienia. Smile
Ja za każdym razem ryczę przy Bajorze (w sensie przy artyście, nie nad akwenem). Jego wykonanie jest mistrzowskie i nikt nigdy go nie przebije (jak słyszę Górniakową, to mi się nóż w kieszeni otwiera), a akompaniament godny samego mistrza Smile

A zacytowany fragment jest moim ulubionym, najpiękniejszym i najukochańszym. Rozpływam się Angel
Cytat:Ja za każdym razem ryczę przy Bajorze (w sensie przy artyście, nie nad akwenem).
Big GrinBig GrinBig Grin
Dawno temu (liceum) robiłam z Bajorem wywiad do szkolnej gazetki. Pamiętam, że trzęsłam się z emocji i mam z nim takie właśnie roztrzęsione zdjęcie, które zrobił jego pianista, wtedy zupenie nieznany P. Rubik.
A Górniakowej dawno temu dałam ignora Smile.
Nie wierzę!
Obcowałaś z mistrzem? Chcę zobaczyć to zdjęcie :p
Hahaha! "Obcowałaś" - cudne słowo! Big Grin
Ja ze znanych ludzi obcowałam jedynie z kabaretowym panem Józkiem. Wielokrotnie podawałam mu kawę, za co nigdy nie dostałam ani złotówki napiwku. Ale cóż, jaki artysta, takie obcowanie...
Niewdzięcznik i prostak Big Grin
Oh kocham pana od Józka! Dlatego solidarnie oglądam każdy jego występek na youtubie :]
Stron: 1 2 3