Via Appia - Forum

Pełna wersja: z braku powietrza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
to jest chyba jedna z tych chwil kiedy
zastanawiam się czy próba ostatniego wiersza jest rzeczywiście
jak próba samobójcza – trzeba być wyjątkowo odważnym wyjątkowo zdesperowanym
wyjątkowo głupim albo to wszystko naraz i czy właśnie dlatego nie lubię Rafała Wojaczka

to jest chyba jedna z tych chwil kiedy
zastanawiam się dlaczego lud nigdy nie napisał listu do któregoś z apostołów
Biblia nie mogła dobrze się skończyć a Jezus dał się przybić do krzyża za grzechy ludzi
nie chwytających prostych metafor i został dla okaleczonych muzułmanów tylko prorokiem

to jest chyba jedna z tych chwil kiedy
zastanawiam się czy właściwie jest przed czym uciekać czy postmodernizm to naprawdę zło
i o czym mógłbym pisać gdyby nie było popkultury gołych dup na MTV
które puszczało dobrą muzykę akurat wtedy kiedy mnie nie było jeszcze na świecie
i gdyby nie było papierosów wódki albo narkotyków

to jest chyba jedna z tych chwil kiedy
uświadamiam sobie że nie znajdę swojego nazwiska na Wikipedii chociaż wszystko
dopiero co się zaczęło i już zawsze będę stał z pustymi założonymi rękami przed tymi
którzy mają za sobą pierwszy krok w chmurach i znowu nie zobaczą się dzisiaj wieczorem
A ja

to się zastanawiam nad sobą i wszystkim po tym wierszu. I mój myślotok podąża równie długimi torami, co wersy.
Miejscami dołująca, choć może tylko melancholijna refleksja, trafne spostrzeżenia ubrane w Wojbikowe słowa, w takimż stylu

i po prostu trafia.

Mam czelność oddać 5/5. Angel
O, Bel. Kiedy ja Cię widziałem pod swoimi tekstami.
Cieszę się bardzo, że wiersz przypadł Ci do gustu. Heart

Pozdrawiam ciepło i zapraszam jeszcze kiedyś.
Czytam, tylko nie zawsze komentuję. Jakoś się trochę boję, a czasem nie rozumiem, ot przywilej wieku. Cool

A dziękuję, za wiersz i zaproszenie, i wszystko. Blush
Miłego jeszcze dnia. Smile
Wojbiku zdarza mi się czytać twoje teksty i choć przyznaję, że są dobrze napisane, zawierają ciekawe przemyślenia, to jednak wcześniej czułam, że są raczej nie dla mnie. Ten jednak do mnie trafia i przekonywa. Smile
A dziękuję. Miło.

Pozdrawiam ciepło.
Jakby co, z gwoli ścisłości, to nie ja napisałam, że wpadasz na forum, jak na kawę. Nie potrzebne kalumnie pod moim adresem.
Jak nie?

http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=13547
Koniec offtopu.

Pozdrawiam.