Via Appia - Forum

Pełna wersja: można śledzić
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co to, ten filmik? Ty jesteś tym "rebusem, splątanym sznurowadłem trampka codzienności"? Czy tylko słowa są Twoje?
Kanału dla gupkuf nie otworzę, bo nie mam fejs-zboka. Nie przez ego. Wink
słowa moje, głos mój i moje plery xD
Cóż za obnażenie z prywatności! Za takie plecy można dać się pożreć. Big Grin
A, że tak zapytam, planujesz jakieś nagrania studyjne poezji rapowanej/śpiewanej...? Zapewne odpowiedź można znaleźć w drugim linku... :I

Swoją drogą, to "splątane sznurowadło" stało się już chyba kultowym tekstem forum, z tego co widzę.


Tak na marginesie - masz bardzo zadbane dłonie. Big Grin
Zadbane dłonie?
Muszę to sprawdzić.
Masz dziewczynę?
oj dłonie tak, dłonie mam na pewno nie do rąbania drwa, tylko np do suwania, głaskania, muskania, przecierania i takich tam jeszcze czynności wywołujących gęsią skórkę xDD
szczycę się swoimi łapkami, są mi przydatne, bynajmniej nie do boksu xDD
to jest nagranie studyjne. mój best ziom jest na trzecim roku produkcji muzycznej i zrobiliśmy to wszystko sami od podstaw. nie żebym pałał dumą, ale wyszło całkiem całkiem jak na low budżet 0 ;p
a co do dalszych materiałów to się okaże niebawem Wink trzeba wyśledzać channel.
i w dzisiejszej dobie nie mieć konta na fejsie to jakiś sztuczny rebel. planujesz Bel6 pracować w szarej strefie czy takim sektorze, że zdjęcie na fejsie grozi wylotem z pracy? ;p
Ćśś! Przejrzałeś mnie. Big Grin
Nie potrzebuję go, to i nie mam. Są jeszcze na tym świecie ludzie krzewiący idee spotkań twarzą w twarz. A tak serio to usunęli mnie za zmianę nazwiska na Bur, a jak się domagali dowodu osobistego to dostali ode mnie focha i groźbę prokuraturą. Ja, w prezencie pożegnalnym, dożywotniego banana. Niczego nie żałuję!
Za samo zdjęcie mojej zakazanej gęby powinno się mnie wyrzucać...

Tak zwane dłonie pianisty. Chyba.

Jak na budżet 0, to zaskakująco dobrze wyszło. Chyba Twój ziom się czegoś tam jednak nauczył. ;D
no a na wiosnę nabywam lepszy sprzęt do nagrywania klipów i to już w ogóle będzie low budżet 0, a wygląda jak półprofeska ;p
ze mną fejs tu fejs to jest dopiero wyczyn hehehe, nie każdemu się to udaje.
a zakazane mordy to ma co drugi... znaczy się tak słyszałem przynajmniej Wink
na fejsie chcą dowodu osobistego? a to niespodziewajka, w życiu bym na to nie wpadł Wink
niczego nie żałuj, taką dewizę stosuj.
No i co tam, Pasiasty? Jak działalność? Jest progres? Smile
Czyżby kwas (albo dużo mefa)? Nagrane może i na trzeźwo ale tekst brzmi jak stworzony pod wpływem dobrego towaru (cóż, wiem, że nie powinno się o tym pisać w internecie - i przepraszam jeśli uraziłem). Co do klipu - kupujesz canona 600D i tanie szkło na m42 - da się z tym zrobić prawdziwe cuda, jeśli masz człowieka, który zna trochę After Effects to 99,5% osób nie odróżni materiału z taniego aparaciku od tego nakręconego Red One. Jakość studyjna - może i jest, ale kompresja YT dużo psuje. Brzmi jak AT2020, albo Røde Video Mic (w dobrych warunkach). Za krótko i za mało dźwięków, nie zdążyliście stworzyć klimatu. Takie moje zdanie.
Progres idzie z wolna, ale może już w nadchodzącym tygodniu będę miał jakieś konkrety.

Sith, to żeś teraz pogrymasił. Napisz wiersz, zrób muzę od zera, wymyśl klip, nagraj na budżecie zero i opublikuj. a potem ja przyjdę i wystawię Ci takie grymaszenie. hmm, co Ty na to? Liczy się, że jest, że coś powstało, że zostało zrobione. To jest promo tomiku poezji, a nie kolejny klip z albumu Katy Perry ;p
Mi się bardzo podoba, ciekawe porównania i metafory, przeciwności i odwrotności, dobra modulacja głosu, stopniowane tempo narracji, intonacja i głośność. Szept na koniec dość oklepany, ale pasujący do całości. Podkład muzyczny trafny, pytanie, czy własny? Bo że głos jak i sylwetka własne to wiem doskonale Smile A i nos z profilu poznam nawet w tłumie Big Grin

P.S. Mimo czarno - białej kolorystyki i kaptura na głowie widzę tę rudą grzywę Big Grin
http://ksiazki.sowello.pl/aktualno%C5%9Bci

Dzięki Met za słowa uznania Wink pozdróweczka Wink
Przemysław Jerzy Chmielewski?
Belcia, skup się xDD
link do promo jest na dole po lewo ;p
już wiadomo, że można się spodziewać w sprzedaży początkiem marca Wink
Stron: 1 2