Via Appia - Forum

Pełna wersja: hasta que la muerte nos separe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(23-03-2015, 08:18)Antonia napisał(a): [ -> ]Dziękuję za odświeżenie mojego tekstu, Antonio.
niech ludzie wiedzą, jak nie powinno się pisać poezji.


Jeśli chciałaś mi dokuczyć, to średnio wyszło.
Muszę przyznać, że sprawiłaś mi sporą frajdę.
Wcale mnie nie dziwi twoja reakcja, potwierdziła tylko moje zdanie na twój temat. Kutwa to kutwa, a ty jesteś kutwą.

wojbik, a ciebie mam już po dziurki w nosie.
może i piszesz dobre wiersze, ale wnerwia mnie twoje wpadanie na forum jak na kawę.

Lyssa, to mój pierwszy komentarz tego typu,
napisałam to, co pomyślałam, chociaż nie powinno się tego robić.
jeżeli ktoś nie umie komentować, a w dodatku nosi tu łatkę "krytyka", to niech tego nie robi.

Pogrążasz się, wystarczyło przeprosić, czasem wygaduje się głupoty, gdy nie znosi się krytyki. Tym bardziej, że piszesz...to mój pierwszy komentarz tego typu. A kutwa znaczy skąpiec http://pl.wiktionary.org/wiki/kutwa
i tu nie widzę związku.
nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce, jeżeli umie się konstruktywnie krytykować, a ta kutwa nie potrafi.
miałam o niej już takie zdanie, zanim wyraziła swoją opinię pod moim wierszem.
Proszę się nieco pohamować, zwłaszcza z wyzwiskami. Nawet niepełnosprytnie ukrytymi.

Antonio, zachowaj przynajmniej pozory szacunku dla forumowiczów. Ta sprzeczka jest już co najmniej męcząca.
Mówię w imieniu przypadkowych czytelników. Rozwiążcie sprawę na PW albo na ringu.


Poza tym, proponuję zaznajomić się z regulaminem: http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=7959
A zwłaszcza z punktem 9. podpunktami e i g, jak również z punktem 12 w regulacji "Użytkownicy".

Jednocześnie pragnę zwrócić drobną uwagę na wolność słowa i wypowiedzi w naszym kraju.
Bel, proszę Cię, o jakim ringu mówisz? Nie dość, że jestem pacyfistką, to jeszcze cały konflikt toczył się bez mojego udziału praktycznie. Nic się nie dzieje wielkiego. Trzeba się liczyć z tym, że jeśli się mówi to, co się myśli, to czasem zdarzy się, że ktoś nie wykaże się odpowiednim poziomem dojrzałości. Pozdrawiam Was wszystkich ciepło i polecam mniej spiny! Smile
To był taki dofciap. Suchy jak pięty pana na C - czyli bardzo w moim stylu. Cool


Niech obawia się ten, kto łamie regulamin. Ja tylko zwracam uwagę, bo warny rozdzialają Moderatorzy. Angel
Mądrzę się, a mi też się zdarza łamać - proszę państwa! 4 posty pod sobą na sb! Toż już spam, ban, wieczne smolenie!

Peace! Heart
Mąć tam, mąć, ja już warzę kisiel.
Stron: 1 2