Via Appia - Forum

Pełna wersja: Dynasty of Shadows - polska, niezalezna gra cRPG!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czołem braci forumowej... pisałem u Was daawno temu i mam nadzieję, że niektórym coś tam zaświta. Co tu robię dziś?

[Obrazek: ie1c38.jpg]

Reprezentuję Team of Shadows czyli grupę ludzi, którzy pracują nad niezależną grą cRPG. Zapraszam do obejrzenia naszego filmu wprowadzającego:

http://youtu.be/LdA-zPgR2co

Dlaczego napisałem na Waszym forum?
To proste - erpegi są dla ludzi Smile. Dynastia Cieni powstaje z miłości do gier wyobraźni i gier fabularnych. Główny nacisk położony jest na przygodę bohaterów, których losy przeplatają się jak w... papierowych sesjach RPG. Inne inspiracje(te znane z ekranów PC i konsol) to Gothic, Dark Souls(szczególnie mechanika walki) czy Dragon Age(fabularna głębia).

Mam nadzieję, że każda osoba zainteresowana dalszym rozwojem naszego projektu zajrzy tutaj:

https://www.facebook.com/dynastyofshadows

I będzie wpierać nas w procesie powstawania DoSa a także czekać na update'y informacyjne.

Przy okazji można też obejrzeć Roja, który wspomina o naszym projekcie:

http://youtu.be/ETueOsZbflA?t=3m7s

Zachęcam do brania czynnego udziału w życiu DoSa. Wszelkie pytania najlepiej zadawać na stronce. Innym, preferowanym kontaktem jest email: toshadows@gmail.com Te formy są dla nas najwygodniejsze - ale jeżeli napiszecie tutaj, również postaram się odpowiedzieć

Pozdrawia całe Team of Shadows w składzie:

Maciek Golec,
Adrian Jabłonka,
Artur Szczęch,
Michał Klimecki,
Rafał Borowy,
Anna Wieszcza,
Doncho Neshkov

PS Jeżeli ktoś z Was tworzy wiersze, które nadawałyby się do folkowego aranżu wokalno-muzycznego to spamować naszego maila ile wlezie!!!

Pomóżcie nam zebrać DoSową rodzinę! Puszczajcie wici dalej! Pozdrawiam Smile
Jak przeczytałem o inspiracjach (Gothic, Dark Souls, Dragon Age), to straciłem zainteresowanie.
Pozwól, że Ci rozwinę o co chodzi.

Gothic - zagrywaliśmy się w to za dzieciaka(większość teamu). Gra urzekła nas dialogami, klimatem level-designu i rozwojem.
Dark Souls - świetna mechanika walki, która jest czymś wzorcowym dla Maćka. Nie chcemy "aż takiego hardkoru" ale wymagających i sprawiedliwych potyczek.
Dragon Age - "Początek" ma wiele dobrze nakreślonych postaci, dialogów zapadających w pamięć. Co prawda jest motyw "tego złego"(czego my unikamy) i wiele patosu ale to dalej świetna gra.

Inspiracji jest o wiele więcej a nazwy to tylko hasła. Rozgrywka z DoSa prowadzeniem przypomina najbardziej grę wyobraźni. W każdym razie rozumiem, że każdego kręci co innego i pozdrawiam.
A mnie się tam inspiracje podobają, nawet to z Dragon Age. Co do niego - tylko bez półnagich lesbijek, obryzganych krwią od stóp do głów po zarżnięciu małego szczurka wielkim toporem wojennym, co? Tongue
A poza tym, to wygląda ciekawie. Będę się przyglądał.
"Co do niego - tylko bez półnagich lesbijek, obryzganych krwią od stóp do głów po zarżnięciu małego szczurka wielkim toporem wojennym, co?" No nie, tylko nie bez tego Sad Big Grin
Mnie tam półnagie lesbijki by przekonały.
To odpal sobie japońską kinematografię albo ichnie gry fabularne Wink
Ciekawe, poobserwuję na bank.