Via Appia - Forum

Pełna wersja: przez sen
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
3:12
4:27
5:11

słabo oświetlony dworzec Centrum Świata – Polska – Stany Zjednoczone
wszyscy się znowu spóźnili łącznie z Norwidem i tym jego
obywatelem Johnem Brownem
pada lekki deszcz
a Jezus ze źle nastrojonym akustykiem ciągle śpiewa
Laurze Palmer Magdzie i kurwom z każdego miasta renesansu
o mannie z nieba zmartwychwstaniu ciała żółtej łodzi podwodnej
i rozdaje pomyje w plastikowych miseczkach wraz z całą masą
innych rzeczy które nie miały miejsca w rzeczywistości

jak pięknie
Wrzuciłeś do miseczki wszelkie symbole kulturowe różnych czasów, trochę swoich klimatów lekkiego ziewu i poczułeś zew? Weny? no, wcześniej pomieszałeś nieco i wyleciało... a potem zacząłeś układać w jakiś porządek?
nie, no żartuję... Może nie jest, jak w puencie pięknie, ale jest nieźle. Na tyle, ze mogę do 4/5 dodać plusika. Warto może jednak czasem poszukać głębiej nawet w symbolach kulturowych i popkulturowych powszechnie nadal znanych, choć??... no, nie wiem, czy aby to trafiłoby do tej niemałej grupy odbiorców kształtowanych Onetem i TVN (Tusk Vision Network- czy jakoś tam)...

4/5

P.S.
Nie wiem czemu, ale wyczuwam u Ciebie jakąś asekurację jakiś rodzaj hamulca, gdy jednicześnie momentami aż ma się wrażenie, że w Tobie wena buzuje Tongue ale to może tylko wrażenie???

Dobry wieczór. Miło, że wpadłeś i poświęciłeś czas na przeczytanie tekstu i skomentowanie go. Cieszę się też, że przypadło do gustu. Nie sądziłem, że się przyjmie.

chmurny napisał(a):P.S.
Nie wiem czemu, ale wyczuwam u Ciebie jakąś asekurację jakiś rodzaj hamulca, gdy jednicześnie momentami aż ma się wrażenie, że w Tobie wena buzuje Tongue ale to może tylko wrażenie???
Też czasami pisząc mam takie uczucie. Ale myślę, że to lepiej niż powiedzieć za wiele.

Pozdrawiam ciepło.