Via Appia - Forum

Pełna wersja: pogoda na jutro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
będą przelotne dreszcze
a potem róże z płatkami jak kałuże
gdy zajdzie koncert
serenadą szmerów ucha
przewieję cię do snu

w mżawce myśli
przejaśni się na moment
bo aparatura będzie wrastać i wzrastać
ciśnienie pomiaru drgań
w akompaniamentach mruczenia
Uciąłeś ten wiersz w bardzo dziwnym momencie, mój tygrysi kolego.
Kurcze, bardzo banalna wizja w bardzo niebanalny sposób opisana.
Podoba mi się, jest spoko.
Podpisuję się pod słowami Fanty. I raczej nie mam nic do dodania - jest dobrze.

Pozdrawiam ciepło.
Komentarze na forum sprawiają, że aż się nie chce tu nic wrzucać. Wink

Męski erotyk, tak pięknie zawoalowany w metaforach, że aż chce się jeszcze. Taki obrazek z patentem Big Grin Lubię Twoją poezję Tygrysie. Jest taka specyficzna, wyjątkowa. Masz w sobie to coś Big Grin Jedno mi zgrzyta :p te róże jak kałuże Big GrinBig GrinBig Grin taka dziecinna rymowanka z tego powstała. Nie wiem, czy zamierzona?
Przelotne dreszcze są... Kurczę pieczone, aż żałuję, że sama na to nigdy nie wpadłam. O. Kocham mruczenie. I przepraszam za naszpikowanie komentarza emotikonami, ale tak cudownie poprawiłeś mi humor.


Zuzia.
(28-08-2014, 06:38)Ero napisał(a): [ -> ]Komentarze na forum sprawiają, że aż się nie chce tu nic wrzucać. Wink

Wporzo.
(28-08-2014, 07:45)FantaSmaGoria napisał(a): [ -> ]
(28-08-2014, 06:38)Ero napisał(a): [ -> ]Komentarze na forum sprawiają, że aż się nie chce tu nic wrzucać. Wink

Wporzo.

Sorry Pasiasty za off-top.
Ale zastanawiam się, czy jest jeszcze na tym forum ktoś, kto traktuje sprawę choć trochę poważnie, czy nie ma sensu się tutaj pokazywać? ;]
Zu,
miło Cie widzzieć Smile
lata minęły, z dwa, jak nie cztery ;p Zmieniło się wiele, głównie poziom mojej poezji (i nie urastam w piórka, tylko subiektywnie potrafię to zauważyć). Komentarze na forum zawsze były, imho, dalekie od ideału. Ale to nieprawda, że wszystkie są zdawkowe, niepoważne, czy niesatysfakcjonujące. Ostatnimi czasy, fakt, jest tu lekki ghost town, ale może to przejściowe Wink
Jeszcze raz, miło Cie widzieć Zu, zapraszam do innych tekstów, poodświeżaj, może ludzie się porozbudzają. I jbc, to wiesz, pukaj do drzwi, właź oknem, ślij listy, reminescencje, ale przede wszystkim zaciesz na buź i 'tuptup' no marudzenia już Wink
Cytat:Zu,
miło Cie widzzieć Smile
lata minęły, z dwa, jak nie cztery ;p Zmieniło się wiele, głównie poziom mojej poezji (i nie urastam w piórka, tylko subiektywnie potrafię to zauważyć). Komentarze na forum zawsze były, imho, dalekie od ideału. Ale to nieprawda, że wszystkie są zdawkowe, niepoważne, czy niesatysfakcjonujące. Ostatnimi czasy, fakt, jest tu lekki ghost town, ale może to przejściowe Wink
Jeszcze raz, miło Cie widzieć Zu, zapraszam do innych tekstów, poodświeżaj, może ludzie się porozbudzają. I jbc, to wiesz, pukaj do drzwi, właź oknem, ślij listy, reminescencje, ale przede wszystkim zaciesz na buź i 'tuptup' no marudzenia już Wink


Z wielką przyjemnością zrobię sobie rajd po Twojej twórczości Tygrysie Wink