Via Appia - Forum

Pełna wersja: interpretacja_dowolna.rb
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
int main{
cout<<"Za dużo HTML'a"<< endl;
return 0;
}

__________

A tak na serio, to nie podoba mi się. Pomysł jest stary jak świat a i wykonanie nie powala.
2/5. Co najwyżej.
Niestety, nie wszyscy znają ruby (o ile się nie mylę) i mimo oryginalności tekstu, raczej do mało kogo ona trafi. Wiersz przyjmuję generalnie nie najlepiej, choć sama treść jest naprawdę ciekawa i wciąż miło patrzeć na takie kombinatorstwo.

Pozdrawiam.
Nowatorstwo, awangarda zasługuję u mnie zawsze na pochwałę, pod warunkiem pewnego uniwersalizmu. Jestem wychowany także na uwielbieniu surrealu, a i dadaizmu i konceptualizmu, etc... bo -rozmaite mam - mam nadzieję- upodobania.

Tutaj jednak lepiej gdybyś- że pozwolę sobie na uszczypliwość- zapodał na przykład jakieś równanie z kombinatoryki (matematyka zbiorów) i zadedykował utwór pokoleniu wychowanym na filmie "BUNTOWNIK Z WYBORU" (naprawdę kultowym, a nie tylko według oneto-tvn'o-rmf-owych opinii, bo media przeca wiedzą lepi-ej-e-j). Nawet samo równanie i odniesienie przy pozornym dysonansie, a i przy może konstrukcji na silę wiećej miałoby szreszego odniesienia niż powyższy pomysł. Resztę delikatnie zasugerował wojbik. ocena? hm, cóż... zawyżam, w przypływie łagodności, za chęć i pomysł 2/5...