Via Appia - Forum

Pełna wersja: ***(nagrajmy sex tape)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
nagrajmy sex tape
na wszelki wypadek gdybyś jutro umarła
obiecuję że nie zostaniesz gwiazdą
pośmiertnie na red tube

wiadomo że nie poczuję
już wtedy twojego zapachu
nie usłyszę jak szczytujesz
ale przypomni mi chociaż

w pamięci wszystko się
zaciera jak trasa dla kapsli
na betonie po deszczu
a nie chciałbym odgrywać tego z inną

potem wszystkie się zleją
w siebie tworząc karykaturę
narzeczoną frankensteina
poskładaną z innych imitację ciebie

nagrajmy sex tape
na którym ja będę ciebie poznawał
a ty będziesz wyć z rozkoszy
jakbyś miała zaraz umrzeć
Źle zrobiony incipit.
Zły tytuł.
Złe sex tape.
Przypomina mi to anegdotkę o moim znajomym, który pojechał dokładnie rok temu na zmywak gdzieś do UK i już po dwóch miesiącach pobytu w naszą rodzimą mowę wplatał angielszczyznę. Było to o tyleż zabawne, o ileż niefortunne. Podobnie tutaj.
Pokiwałam lekceważąco głową.

Szkoda trochę, bo i autora lubię, i jego dorobek (w większości). Nie wiem więc, dlaczego wysmarował taki kawałek.
No i puenta - no gorsze robię chyba tylko ja. Sad

No i znów dziwne zabiegi językowe: obiecuję że nie zostaniesz gwiazdą//pośmiertnie na red tube. Przerzutnia byłaby ok, gdyby nie ta inwersja.

Potencjał w tym jest, ale kunsztu brak.

Czekam na dalsze poczynania autora.
Czasem warto popełnić cos innego, może niekoniecznie lepszego, ale z innej bajki na innym poziomie. Przynajmniej koment jest, w przeciwieństwie do poprzedniego tekstu. Już chyba lepeij napisać coś co sie potencjalnie nie spodoba niż coś gdzie będzie magiczne zero. Dzięki za wizytę Smile
a mnie się podoba. KUrczę, fajny erotyk, a jednocześnie liryczny kawałek...


po prostu zabrzmiało jak fajna piosenka, do której się chce wracać... więc zamiast gadać, będę se czytoł... O!


5/5

(tylko facet zrozumie!!!nie wiem, być może oceniam jako facet??? a co mi tam...
Dla mnie to prawie "fraszka" lub coś bliskie tego. Momentami jest pretensjonalnie, gapowato, dziecinnie. Nie powiem by to było złe(hm, co tu konstruktywnie napisać?)@@@ ale hm...
Ogółem grzanka na margarynie. Jak erotyk, to słaby, bo jeśli już to pobudza lekki niesmak. Nie wiem, 3/5 Smile
To specjalnie na złość Piramidzie i Fancie wstawiam 'smaczny' erotyk ;p
Mi się całkiem podoba, zwłaszcza czwarta zwrotka. Ma coś w sobie, zdecydowanie, ciężko powiedzieć co, ale tak jakoś przyciąga.
Tak mi się skojarzyło.

A tak na serio - mieszanie języków to zazwyczaj kiepski pomysł.
Nie rób tego, proszę.

A tak poza tym to jak na erotyk to jest troszkę zbyt bezpośrednie no i - mało obrazowe.
Generalnie moim zdaniem jest to dość kiepskie i niekoniecznie zrobione z dobrym smakiem.