Via Appia - Forum

Pełna wersja: happy end
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
5:15

oczy wtulone w firankę
usta wtulone w kawę
brudny śnieg wtulony w chodnik
psie gówno wtulone w podeszwę buta
zegar wtulony w pięć minut
żołnierze na końcach świata wtuleni w karabiny
i samotnicy wtuleni w kurwy obojętne na całowanie poduszki

może wszyscy
zostańmy dzisiaj w domach
Hej to znowu ja. Mam ferie w związku z czym będę męczyć wszystkich.
A co do wiersza: nie wiem co to coś w sobie ma, moze słowo wtulają tak na mnie podziałało, pozornie nie odkrywcze, a jednak jak spojrzec na puentę i resztę jako całość jest inaczej. W każdym razie zostawiło mi to jakieś ciekawe wrażenie. Nie umiem tego nazwać. Może nie ma tu jeszcze jakiegoś szału, ale jest ok.
Dawno zrezygnowałem z nastawienia na "szałowość" utworów. Dzięki za znalezienie czasu na pochylenie się nad wierszem.

Pozdrawiam ciepło.
Może to ma swoje dobre strony.
Olej opinie co do tego poprzedniego kawałka. Ten jest naprawdę dobry. Jest prosty, ale nie banalny. Niebanalny to idealne słowo.
Z tego, co wiem, to masz z kim spędzać walentynki, więc skąd takie nastroje? Big Grin

Więcej takich.
Wierszy, nie nastrojów.
całkiem całkiem Smile
Dzięki, że wpadliście ludzie. Miło też, że przypadło do gustu. Chyba.

FantaSmaGoria napisał(a):Z tego, co wiem, to masz z kim spędzać walentynki, więc skąd takie nastroje?
Jedno nie wyklucza drugiego. Niestety.

Pozdrawiam ciepło.
a mnie się tym razem mało podobało
gdyż
pomimo tego co napisała Fanta
i Twojego stylu wybijającego się z każdego wersu
jest
przewidywalnie
niestety
pozdrawiam
Bywa i tak.

Pozdrawiam.
Jest coś fajnego w prostocie tego wiersza. Fajnie kontrastują "wtulenia" z siekanymi słowami w zestawie. Wszystko składa się w dość specyficzny klimat. Końcówka wszystko fajnie dopełnia. Jest tyle rzeczy na plus, że pozostawiam 5/5 Smile
Podobało się Wink
Miło, że się podobało.

Pozdrawiam ciepluchno.
Jestem twoim wielkim fanem.
Kurwa, myślę, że gdyby taka poezja funkcjonowała w "popularnym" obiegu to nie byłoby mowy o kryzysie w poezji. Wiem, że długo czasu minęło od publikacji ale szukam i czytam.
Wydałeś coś człowieku?
Hah! Dzięki, naprawdę miło mi słyszeć takie rzeczy, ale myślę, że jest wielu lepszych, o których cicho, a zasługują na znacznie więcej. Niemniej jednak, chylę czoło, cieszę się, że aż tak przypadło Ci do gustu. Takie wypowiedzi są bardzo budujące.

Nie wydałem niczego. Stety - niestety.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję, choć wiem, że brzmię teraz fałszywie i głupio.

Pozdrawiam.
Mój faworyt, wojbiku. Pozdrawiam z całego serduszka motzno bardzo.
Dzięki, Zet.

Pozdrawiam również motzno.
Stron: 1 2