Via Appia - Forum

Pełna wersja: Łysemu przedziałek siekierą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
przeczesz i popraw
powiedział mi pewien krytyk
i swój projekt ulizany wstawił
co ja mam zrobić

mam wysokie czoło
myślę drapiąc się w przedziałek
alternatywnie poprzeczny do ust

wątroba zmarszczyła mi się znacznie
poprawiłam fryzurę okulary na nosie
ale nie wiersz

mój rozczochrany
nawet zabawne, ale na poziomie "minimmum".
Poziom minimmum haha a twoje poczucie humoru ma poziom jaki?
wiersz o wierszu, nudy, chaotyczny zapis
"nie patrz kto mówi ale co mówi"....Smile
nie wiem o co chodzi z Twoim cytatem. nie ważne, kto pisze wiersz o wierszu, wiersz o wierszu zawsze pozostanie liżącym sobie własne jajka psem
Jesteś uprzedzona? A wiersz jest o reakcji na krytykę, a krytyk czasem szczeka jak pies. Smile
lol, żeby być uprzedzoną chyba musiałabym kojarzyć jakies inne Twoje wiersze : D
po prostu komentuję, ej, niespecjalnie patrzę na autorów
Jakoś bezbłędnie trafiałaś na moje Big Grin
Mnie się podoba i nie razi. Pisarz lubi pisać o pisaniu, a nie każda zupa z kaszą to krupnik. Liway, lol xD roftl itd cetra. I po pierwsze primo, ultimo, lekko napisany z grzywką. Ładnie Lyssa wieje wiatr. ostatnia zwrotka mi sie podoba hej
Myślę, że nie tylko Twoje wiersze dostały mój komentarz
Ja lubię pisanie o pisaniu - i czytać, i tworzyć. Nigdy by mi nie wpadło do głowy porównanie do psa liżącego się po jajkach, chociaż dostrzegam w tym cień sensu.
wiersz mi się podobał, ale chyba nie wyczerpałaś w nim jego potencjału. Mogłoby być o wiele lepiej, ale pomysł jest i to moim zdnaiem całkiem dobry.
Pozdrawiam
W końcu przychodzi czas, by i o pisaniu... napisaćWink
Jak dla mnie jest nieźle. Utwór lekki i przyjemny w odbiorze. Tytuł na pewno tutaj przyciąga. Sama końcówka lekko humorystyczna i urocza. Bywało lepiej, a teraz jest w dość dobrze, tak na 3,5/5. Zostawiam 4 Smile
Cytat:poprawiłam fryzurę okulary na nosie
ale nie wiersz

mój rozczochrany

Jeśli dobrze zrozumiałem ten fragment, to nawet pomimo naszych komentarzy, bez względu na to, jak trafne i jak krytyczne będą, wiersza swojego nie poprawisz? W dodatku świadoma jesteś, że wiersz twój jest "rozczochrany", czyli niedopracowany, niewygładzony, celowo chaotyczny?
Muszę jednak powiedzieć, że niektórym taka fryzura zwyczajnie nie pasuje. Zresztą ci, którym takie rozczochranie pasuje, spędzili mnóstwo czasu na czochraniu się w taki sposób, aby wyglądało to dobrze, zachowując pozory niedbałości.

Krótko mówiąc, asekurowanie się w treści wiersza przed krytyką mimo iż zabawne, to raczej średnio wykonane, a stworzenie czegoś wartościowego, co wygląda na chaotyczne, jest wbrew pozorom znacznie trudniejsze niż stworzenie czegoś uporządkowanego...
Może trudne ale wykonalne Smile a te ulizane często na siłę bywają mdłe. Przedziałek na siłę, łysemu siekierą bo taki jest trend. Rozczochrany ale mądry.

Piramido wiersz nie jest bezpośrednio o pisaniu...raczej o narzucaniu przez krytykę, stylu, wersyfikacji, wiersz jest pewnym buntem.
Stron: 1 2