Via Appia - Forum

Pełna wersja: Telewizja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
No i nadal pusto... 4 osoby, al nie no spoko...
(28-09-2013, 17:04)Test0wanie napisał(a): [ -> ]No i nadal pusto... 4 osoby, al nie no spoko...

Czego się spodziewałeś? Fleszów? Kamer? Big Grin
Może od razu do telewizji, którą tak bardzo krytykujesz?
Nie, ale pod kotem było wiecej komentarzy, a koszka jest według większości głupia, więc dziwne...
(28-09-2013, 18:49)Test0wanie napisał(a): [ -> ]Nie, ale pod kotem było wiecej komentarzy, a koszka jest według większości głupia, więc dziwne...

Nie zawsze to, co dobre, jest popularne. Choćby taki "mięsny jeż". Brrr! Confused
Ta 10 godzinna wersja...
Pod wodzą Lantusa może coś z Ciebie będzie, ale nie trać swojego stylu. Jest lepiej, pisz dalej, ćwicz pod bacznym okiem Panicza L. Tylko zastanawia mnie po co ten znak zapytania w nawiasie?
Wskazuję, w ten sposób dziwne momentyWink
hehe, dwie osoby nad tym pracowały, a i tak jest to dość słabe. brawo!
(28-09-2013, 20:10)Liwaj napisał(a): [ -> ]hehe, dwie osoby nad tym pracowały, a i tak jest to dość słabe. brawo!

Ja pisałem, a Lantus korektował Dodgy
A co według ciebie jest źle? -_-
(28-09-2013, 20:15)Test0wanie napisał(a): [ -> ]
(28-09-2013, 20:10)Liwaj napisał(a): [ -> ]hehe, dwie osoby nad tym pracowały, a i tak jest to dość słabe. brawo!

Ja pisałem, a Lantus korektował Dodgy
A co według ciebie jest źle? -_-

Spokojnie, Testi - niektórzy na tym forum po prostu są "za mądrzy" i "zbyt dorośli". Wink
Co jest słabe w wierszu?
1. częstochowskie rymy
2. banalny, kompletnie i na wskroś oklepany temat
3. brak emocji (poezja to emocje)
4. głupia końcówka, jak jakiś morał dla dzieci
a. a w poezji nie ma morałów
b. za to w bajkach są, (jeżeli to bajka, patrz pkt-y 1, 2, 3, 4)
5. to wszystko, co jest w tym wierszu.
Jak jesteśLiwaj taki mądry to sam coś napisz.
Nie będę się wypowiadał na temat twoich wierszy Liwaj, bo ten rodzaj poezji, który się podoba większości osób na forum nie podoba się mnie. Na szczęście jest jeszcze Lantus.Tongue
najpierw masz problem z tym, że podobno nie piszę wierszy (jest ich na samym forum mnóstwo, w tym publikowane w Via Appii i w "Polecanych"), a teraz twierdzisz, że nie będziesz się wypowiadać na ich temat? to ja sie męczę z Twoim wspólnym wierszem z Lantusem, staram się wyrazić na ich temat opinię, jaka by nie była, zmusić do myslenia, a Ty mi się odpłacasz pogardą i kompletnym brakiem komentarzy? gratuluję.
Stron: 1 2 3