Via Appia - Forum

Pełna wersja: Normalny dzień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rozpoczyna się dzień
Prysznica zimna woda
Na ulicy jeszcze cień
W końcu słaba pogoda

W drodze do obowiązku
Protest, nie ma związku
Nic mnie już nie ucieszy
poprostu świat się śpieszy

Godziny długiej pracy
męczące są tu bardzo,
Bez żadnej płacy,
mózg pokrywa się sadzą

Wieczorem trochę spokoju
Jest go nie dużo
Więc ide do pokoju
Niech sny mnie odurzą

I znów to powtarza się
Wszystko tak kręci się
To już nudzi się
I bardzo głupie jest


------------
Tym razem się postarałem, choć i tak głupię Big Grin.
Szczególnie 2 i ostatnia zwrotka Big Grin.

Do zobaczenia!!!


Sory za jakie kolwiek błędy, ale na tablecie trudno pisać
Nie podoba mi się, wcale. Pojedyncze wersy mogą być godne kupienia, ale ogólnie... wybacz, nie sądzę, żebyś znalazł fanów na tym forum. Ostatnia zwrotka do kosza moim zdaniem. Rymy się-się-się, które zastosowałeś, to wcale nie są rymy! Infantylnie.
(25-09-2013, 21:08)Test0wanie napisał(a): [ -> ]Tym razem się postarałem, choć i tak głupię Big Grin.
Szczególnie 2 i ostatnia zwrotka Big Grin.

Do zobaczenia!!!

Po co ludzie robią coś takiego?
Tekst broni się sam, jeżeli nie uważasz, że jest ok, to nie wstawiaj go.
Też kiedyś robiłam przypisy do tekstów, ale uświadomiłam sobie, że to niczego nie wnosi. Tobie też radzę zaniechać.

Wiersz jest... zły. On nawet nie jest poprawny, jest zły w każdym calu. Zła forma, zła treść, zła interpunkcja, zła tematyka i nawet tytuł jest zły.
Doradzam konsekwencję i zabranie się za poezję z drugiej strony. I pokorę.
Nie wiem ile masz lat i w zasadzie mnie to jakoś szczególnie nie obchodzi.
Zadaj sobie pytanie - lepsze jest nudne życie czy trudne?

Pozdrawiam, ci dumni profesjonaliści powyżej są zbyt dorośli. Wink
Ostatnia zwrotka do niczego. Jeżeli nazywasz to poezją to jesteś w błędzie, bo to się nie zalicza nawet do grafomanii.
Widzę, że wiersz się nie spodobał Tongue. Gdyby ktoś się nie zorientował, ostatnia zwrotka to żart, nie musicie pisać, że rymy się-się to nie rymy. Dobrze o tym wiem. A przypisy daje ponieważ mogę wten sposób coś powiedzieć o wierszu.
Mam wrażenie, że dobrze się bawisz podpisując się jako grafoman. Nie wiem czy będziesz coś robił z tym co piszemy, a może wcale nie jest Ci to potrzebne? Co do tekstu, by nie było: mimo tego, że staram się wywalić niechęć do rymów, zwłaszcza częstochowskich, tu się nie da, no. Sądzę, że doskonale wiesz, co jest do zmiany i jak dokładnie powinien wyglądać ten tekst. Jestem w sumie ciekawa, co jeszcze wymyślisz Wink
(26-09-2013, 17:47)emyk888 napisał(a): [ -> ]Nie wiem czy będziesz coś robił z tym co piszemy, a może wcale nie jest Ci to potrzebne?

Brzmi znajomo. Big Grin
Poza tym, warto skupić się na przesłaniu tego człowieka - dzisiejsza ludzkość już za młodych czasów doznaje uczucia przygnębienia spowodowanego zapętlonym procesem codzienności. Czy jakoś tak.

Mnie się podobało, wróciły początki z poezją. Rolleyes
(26-09-2013, 18:00)Lantus napisał(a): [ -> ]
(26-09-2013, 17:47)emyk888 napisał(a): [ -> ]Nie wiem czy będziesz coś robił z tym co piszemy, a może wcale nie jest Ci to potrzebne?

Brzmi znajomo. Big Grin
Poza tym, warto skupić się na przesłaniu tego człowieka - dzisiejsza ludzkość już za młodych czasów doznaje uczucia przygnębienia spowodowanego zapętlonym procesem codzienności. Czy jakoś tak.

Mnie się podobało, wróciły początki z poezją. Rolleyes

Big Grin nie potrzebne w sensie, że wie jak to ma wyglądać "prawidłowo", ale tak właśnie chce mieć to zapisane, bo to jego. Ale to domysły, więc...
Lantus, masz zapchane PW, więc odpowiem Ci w poście. ZGADZAM SIĘ. Będzie śmiesznie.
Co do domysłów to masz rację. Ja piszę dla przyjemności i żartu.
No faktycznie, dość nieudana rymowanka. Sporo niekonsekwencji w utworze, zaburzenia rytmu itd Końcówka szczególnie się tutaj gniecie.
Utwór nie jest nawet na poprawny. Nadaje się cały do zmiany, więc nie zmieniam oceny, uważam że słuszna, czyli 1/5.

PozdrawiamSmile