Via Appia - Forum

Pełna wersja: nie taki znowu smutny wiersz o tym jak go kobieta zostawiła
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
to było gdzieś nieco po
papierosach caro i sobieski

ale już w epoce wdeptywania p(o)etów w ziemię

Whitman umarł
O'Hara umarł
Morrison umarł

Jezus umarł
zbawił ludzkość
zmartwychwstał

i nikt go więcej nie widział

ona odeszła
odeszła

cholera
psia krew
(tak się teraz też już prawie nie mówi)

no cóż

dość stare
nie najgorsze
czasy
;] wojbik. coraz bardziej mi sie podobasz. poeto;]

w razie wątpliwosci - daje 5+/5
Powiem krótko- Brawo;-)

Swoją drogą, jeżeli ktoś się będzie czepiał rozdzielnego pisania przeczenia w puencie, to weź go skoś- równo z trawą, by nie rósł w żadnym razie, chyba że jako narośl na własnym przewrażliwieniu na rozwenowieniuTongue

dość stare
nie najgorsze
czasy

to rozdzielne napisane nie najgorsze daje pozór dwuznaczności, co jest wzmocnione nieużywanymi przez ciebie znakami przestankowymi. Uwaga! zakładając, że w interpretacji można sobie na przykład: dodać domyślny wykrzyknik, pytajnik, albo cokolwiek- kropkę, a nawet dyndający przecinek choćby- to wówczas nagle wzmocnione krótkim nie, zaakcentowane w ten sposób czasy są jednak najgorsze, choć można słyszeć, zę było wręcz odwrotnie, bo przecież pisze się rozdzielnie. Wniosek? Spróbuj poprawić nie najgorsze na nienajgorsze, to poczujesz Tongue najgorszego kopniaka, przy którym stary kiczowaty zespół Papa Dance z piosenką "Ordynarny Faul" wyda się nie kichą, ale arcydziełem i wtedy niech Cię wszyscy świąci rocka przeklna;-).

no, wojbik... ni ma, że boli, nie próbuj niczego zmieniać!!! bo wiszBig Grin;-)



A poza tym? Prawdziwy wojownik pali Męskie (czerwone- czyli z filtrem, a i tak gryzie w gardło jak trzeba
!), a w czasach tamtych, czyli w epoce Sobieskich i Caro klasą samą w sobie były Klubowe Krakowskie (nie mylić z jakimiś Fajrantami, co to szkoda nawet o nich się wypowiadać;-) No, to poszło z dymem;-)
Nie spodziewałem się pozytywnyh opinii. Miło. Dzięki, że wpadliście.

Pozdrawiam.
Hm, chyba tutaj chmurnoryjny napisał wszystko, co ja bym chciałaTongue, więc powiem tylko tyle, że wiersz fajowy. Klimat jest po prostu na cacy :3 Szczególnie przypadł mi do gustu początek. Widać, że brniesz dalej w poezji i nie tkwisz w jednym podziwianym schemacie, właśnie tego trzeba, by wyjść poza oklask internetowy. Ćwicz i baw się dalej. Ja zostawiam moje zachwycone 5/5 : D
Dzięki, Pirka. To miło, że Ci się podoba.

Pozdrawiam.
ostatnie cztery wersy mogłyby zniknąć, wiersz poradziłby sobie bez nich całkiem dobrze

epoka wtepdywania petów w Ziemię sięga czasów carskich co najmniej, bardzo nietrafiony zabieg z nawiasem, ten wers też jest zbędny

Cytat:ona odeszła
odeszła

cholera
psia krew

rozumiem to tak, że epidemia cholery się skończyła, tylko mi się czasy nie zgadzają, mógłbys zastąpić cholere innym przekleństwem ; )
Dziękuję, Liwaj. Będę się jeszcze starał.

Pozdrawiam ciepło.
Niestety nie przepadam za długimi tytułami. I pewnego dnia stracę przez to dobry wiersz.
Weszłam tutaj z czystej ciekawości i naprawdę się nie zawiodłam.
Klimatyczny wiersz, nic bym tutaj nie zmieniła.
Pozdrawiam Smile
Cieszę się, że się spodobał, Lexis. Do następnego.

Pozdrawiam.