Via Appia - Forum

Pełna wersja: telefon z krakowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
***
(słuchając e*p*
portretuję po-
-głosy)


wiesz widziałam tęczę wśród chmur nad mariackim
wiesz co znaczy tęcza no powinieneś wiedzieć
skoro nieobca ci biblia więź boga z ludźmi
przymierze tak niebo przykryło się cieniami chmury

i tęcza wiesz ciągle nie mogę znaleźć odpowiednich cieni
do powiek ciągle nie widzę takich wiesz właściwych nie idzie
nawet o kolor czy dopasowanie ale wiesz po prostu szukam
i nadal nie ma takich powiązanych z potrzebami moich powiek

więc wróćmy (może) do tego co znalazłam bo wiesz
widziałam tęczę oczy mi ucieszyła prawie jak gra
cieniami z dłoni

ze świeczką na ścianie gdy ciemno (wiesz?)
klimatycznie wtedy (dzieje się)(widzisz?)(jak na dłoni)
(płomień mruga w garści)
Ładne. Myślę, że to odpowiednie słowo. Jeśli o mnie chodzi, to dobry kawałek.

Pozdrawiam ciepło.
artyzm. pełnym bełkiem.
gratias. ja powiem tylko tyle, że peelka, którą wymienia się w dedykacji wreszcie chyba dostała przewagę w swoim sposobie wypowiedzi (tak "nadiejus' ", tak mniemam, choć wątpliwości są;-) )
ode mnie nieco wersyfikowania, nasłuchu i pamięci i nieco dowolności w kolażowaniu i kojarzeniu sformułowań zasłyszanych;-)
Ładny kawałek poezji Wink przy pierwszym czytaniu drażniły mnie okrutnie powtórzenia słowa "wiesz", ale po kolejnych razach i przeczytaniu na głos, uważam, że jednak to jest dobry i trafny zabieg, dzięki któremu zwracają uwagę na kilka ciekawych szczegółów w tekście, ale to takie moje subiektywne zdanie i odczucia.


Pozdrawiam

E.
Jak nie bełkoczesz, to całkiem nieźle piszesz. Tu już coś widzę, rozumiem. Jest jaśniej i czytelniej. Tym razem mi się podoba, chociaż wytelepałabym za kudły za te graficzne udziwnienia, kursywy i nawiasy. No - ale!
Ładnie to odpowiednie słowo.
Fantasmagorio. Belkot jest barwą, sposobem wyrazu, ludzkim. Może być także artystycznym, antyartystycznym, wcale niekoniecznie usilnie określanym turpizmem formalnym. Sztuka polega u podstawy na sluchaniu i obserwacji, wtedy niekoniecznie musi być pięknie, ladnie. Post factum są emocje, niepokoje, irytyacja a nawet gorzej, bo okrelane wulgarnie.

Z tym co robię. jest jak z zupą pomidorową w Twoim opisie...

Tak, wywołanie krzywej miny to tez jeden z moich zamiarów. Nie potrzeba taniego skandalizowania, aby wywołać podobne stany. Szczegoly zostawiam poki co dla siebie i osob zaufanych.

Tyle poki co, bo przez tydz. jestem bez neta i goscinnie korzystam u znajomych (na fatalnym kompie). sorry za literowki
Cytat:Fantasmagorio. Belkot jest barwą, sposobem wyrazu, ludzkim. Może być także artystycznym, antyartystycznym, wcale niekoniecznie usilnie określanym turpizmem formalnym. Sztuka polega u podstawy na sluchaniu i obserwacji, wtedy niekoniecznie musi być pięknie, ladnie. Post factum są emocje, niepokoje, irytyacja a nawet gorzej, bo okrelane wulgarnie.

Z tym co robię. jest jak z zupą pomidorową w Twoim opisie...

Tak, wywołanie krzywej miny to tez jeden z moich zamiarów. Nie potrzeba taniego skandalizowania, aby wywołać podobne stany. Szczegoly zostawiam poki co dla siebie i osob zaufanych.
ale ty chłopie pier...lisz Big Grin
Chłop? Nie mężczyzna herbu Prus. Miriad, je sli nie masz nic do powiedzenia, poza usilnym zwi ekszaniem liczby postów to odpuść, bo mnie zabawy w trolizmy nie kręcą. Jesli chcesz wymiany na ostre tony, to nie tutaj. A jeśli potrzebujesz leczenia kompleksow, albo skutkowania
złej aury daj se luz...
albo zakomunikuj. wybacz złośliwość, ale nie mam czasu na pierdoły...

pewien artysta w sztuce dźwigania ciężarów, zamiast oderwać ciężar od ziemi, pryknął i narobił w gacie. zapytany potem, czy śmiech publiki go nie podłamał, czy nie czuje z jego powodu nader wielkiego wstydu, aby kontynuować karierę - odparł tak: ależ skąd, nieporozumienie! ja niezmiernie się cieszę, że wpadła mi taka piękna kupa w nachy! chciałem w ten sposób wyrazić siebei i na nowo zdefiniować kunszt, którym się param. tak, tak, moi mili, było to jak najbardziej intencjonalne a przemyślane! nawet zjadłem uprzednio talerz guano, aby pewnym być, że właśnie ekskrementa, nie fiołki zdefekuję! w trakcie zaś cyzelowałem ów twór zwieraczem tak namiętnie, że najczystrze zanieszczyszczenie ze mnie wyszło! widzicie? oto dowód, że nie trzeba unosić ciężaru, by obciążyć gumkę w gaciach. i tę mądrość, narodzie kochany, daję wam za darmo. amen.

ah, bohater;] nie?
to ja już wolę Manzoniego, bo fajny czub był. O Pollocku i jego urynie w kominek nie mówię. No i Marcel DeSzambo (nazwisko celowo zniekształcam- oryginał dadaisty da się znaleźć, a ja wiem, że by mu się ksywa podobała- śnił mi się...;-P)



ave