Via Appia - Forum

Pełna wersja: Skąd jesteśmy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zaciekawiło mnie, z jakiej części Polski jest najwięcej użytkowników VA. Niestety ankieta może mieć najwyżej 10 odpowiedzi, więc niektóre województwa będą połączone w jednym wariancie. W odpowiedzi można sprecyzować odpowiedź.

Ja jestem z woj. Podlaskiego, a dokładnie z jego krańcowo zachodniej części, z miejscowości Czyżew.
Lublin, Lubelskie. Smile
Okolice Wadowic, Kraków czasami, ale pewnie od października zmienię miejsce zamieszkania xD
Śląskie, a dokładniej Bielsko-Biała Big Grin a od października? Kto to wie? Tongue
Ha, lubelskie górą.
Natomiast ja mam do Hanzo jakieś pięćdziesiąt kilometrów, bo mieszkam w Krasnymstawie (jeśli ktoś się orientuje, gdzie co roku odbywają się Chmielaki). Wink
Za to do mnie masz niewiele, Marybeth, bo ja mieszkam w Zamościu ^^
Opolskie, a konkretniej Nysa, a konkretniej Skoroszyce. A konkretniej Leeds w Wielkiej Brytanii, od 10 lat Tongue
Zachodniopomorskie, a konkretnie to Szczecinek.
Czyżbym był jedynym Podlasiakiem ?
Cytat:Za to do mnie masz niewiele, Marybeth, bo ja mieszkam w Zamościu ^^
O proszę Smile Wybieram się za jakiś czas do Zamościa, bo już tak dawno tam nie byłam.
Odświeżam Wink kto jeszcze nie zdradził skąd jest, zapraszam do głosowania!
Praktycznie Ukraina (dalekie Podkarpackie) - pierwotnie. Od 2 lat Londyn Tongue
(01-10-2013, 16:43)Zguba napisał(a): [ -> ]Praktycznie Ukraina (dalekie Podkarpackie) - pierwotnie. Od 2 lat Londyn Tongue

Praktycznie Ukraina to raczej ja xD
warmińsko-mazurskie.
Choć tymczasowo zamieszkuję szczecin, pierwotnie pochodzę z Kołobrzegu.
Stron: 1 2 3