Via Appia - Forum

Pełna wersja: O ogólnym bezsensie (nawiązując do Mrocznego Rycerza)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może to zgorzkniałe słowa przepuszczone brakiem miłości będącej motorem napędowym większej grupy ludzi. Nie-strach przed schematami i ogólna satysfakcja z robienia kupy na świecie, na którym są miliony pozostałych kup. Dla kogo to robisz?
Joker udowadniał głupotę reguł wprowadzonych przez ludzkość. Harvey Dent był postacią tragiczną, który w okularach nD zawsze miał przymknięte jedno z oczu. Jednostka daje poczucie zrozumienia, gdy mówi dalej. Wkurza mnie ogół. Batman łapał rozmnażające się króliki. Joker mu pokazał. Pokazał także Dent'owi, co by było, gdyby nie umarł? Ludzie są śmieszni, bo zawsze utwierdzeni w kilkuletnich "prawdach" atakują cudze poglądy, które są gdybaniami. Prawdziwych filozofów można podzielić na dwie kategorie:
a) Samobójców
b) Osoby chore psychicznie.
Chcesz się powiesić - nie patrz na oczy.
Chcesz się wybijać - nie patrz na mnie.
Koniec (ale jakie ja mam prawo pisać KONIEC, skoro jestem człowiekiem?).
Nie wiem, czy będzie to dla Ciebie komplement, czy wręcz przeciwnie, ale nie złapałem tego tekstu. Ciężki jest, zbyt osobisty chyba. Zabrakło mi szaleństwa, za które cenię Twoje teksty. Tym razem jestem bardziej na NIE, ale czekam z niecierpliwością na Twój kolejny utwór. Bo masz potencjał w sobie, Lantus.
Dzięki, Hanzo - dobrze wiedzieć, że ktoś mnie jeszcze lubi (potrafi?) czytać.
Czasem po prostu znajduję w sobie jakąś chęć wpakowywania WinRAR'em umysłu przemyśleń w ciekłokrystaliczny odbyt. I znajduję tam ciekawe rzeczy, zaprawdę - powiadam Ci.
Na przykład w rozsiewaniu słów na wiatr, albo grzebania w komunikatorze do GGadania.
Tak czy flak - pozdrawiam serdecznie.
Coś jest w tym tekście, ale tak, jak wspominał Hanzo, zabrakło tutaj Twojego szaleństwa, które nadaje barwę tekstom.
Spróbuj to rozwinąć...
Pozdrawiam
Ja powiem jedno: nie rozumiem. Może nie warto każdego tekstu dawać na forum? Bardzo to osobiste chyba.
(12-05-2013, 14:40)Mestari napisał(a): [ -> ]Ja powiem jedno: nie rozumiem. Może nie warto każdego tekstu dawać na forum? Bardzo to osobiste chyba.

Wręcz przeciwnie. Oparte na osobistych przeżyciach, rzecz to jasna, acz dotyczy społeczeństwa.