Via Appia - Forum

Pełna wersja: Pory Roku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tekst napisany symbolicznie, zapewne pełen błędów Tongue
Ale nie zrażajcie się do czytania, zapraszam Smile




.
Cytat:Przemówiły kobietą do rozsądku, przydzielając każdej czas panowania.
Kobietom.Smile

Z błędów to tyle, bo późna pora. Mam zastrzeżenie co do tego, czy dzieci zrozumiałyby takie wyrażenie "świat równoległy". Wydaje mi się, że nie. Technicznie - okej. Fabularnie tak o, wolę jednak mocniejsze klimaty, ale to tylko rzecz gustu, więc nie zrażaj się.Smile

Pozdrawiam!
(23-04-2013, 21:11)Hanzo napisał(a): [ -> ]
Cytat:Przemówiły kobietą do rozsądku, przydzielając każdej czas panowania.
Kobietom.Smile

Z błędów to tyle, bo późna pora. Mam zastrzeżenie co do tego, czy dzieci zrozumiałyby takie wyrażenie "świat równoległy". Wydaje mi się, że nie. Technicznie - okej. Fabularnie tak o, wolę jednak mocniejsze klimaty, ale to tylko rzecz gustu, więc nie zrażaj się.Smile

Pozdrawiam!

Ajajaj... Ostatnio robię zbyt wiele głupich błędów :/
Co do wyrażeń w opowiadaniu... Mi samej opowiadano bajki w ten sposób, więc.... xD
Też wolę mocniejsze klimaty, to napisałam ot tak Smile Trochę z nudów, trochę pod wiosnę.
Fajnie wyobrażenie. Fajna miniaturka, taka spokojna.

Zima - Pani w bieli stanowcza o lekko zaróżowionej cerze. Blondynka.
Wiosna - Drobna kobieta, o delikatnym obejściu. Zielone oczy i długie kasztanowe włosy.
Lato - opalona brunetka, o czarnych oczach jak węgiel
Jesień - ruda o złotej cerze, niebieskie oczy.

Nie wiem czemu Ci to u góry opisałam, chyba po przeczytaniu tej miniaturki sobie uzmysłowiłam, jaką ja mam wizualizacje pór roku Wink


Cytat:Za oknem władała Zima, mroczna kobieta pragnąca skuć lodem wszystko i wszystkich.

Pogrubione wydaje mi się niepotrzebne.

Nie porwało mnie, ale jest całkiem ok 4/5
Dziękuję za komentarz, Piramido Smile
Cytat:Zima - Pani w bieli stanowcza o lekko zaróżowionej cerze. Blondynka.
Wiosna - Drobna kobieta, o delikatnym obejściu. Zielone oczy i długie kasztanowe włosy.
Lato - opalona brunetka, o czarnych oczach jak węgiel
Jesień - ruda o złotej cerze, niebieskie oczy.

Moje wyobrażenie nieco różni się od Twojego Tongue Nieznacznie, ale...

Zima- Kobieta w czarnej pelerynie z kapturem na kruczoczarnych, kręconych włosach. Ubrana w białą suknię, przeraża swoimi szarymi oczyma.
Wiosna- Drobna, wesoła kobieta z zielonymi oczami i kasztanowymi włosami, tu się zgodzę Smile
Lato- drobna, energiczna i opalona blondynka o brązowych oczach, na których wiecznie spoczywają okulary przeciwsłoneczne.
Jesień- ruda o złotej cerze i niemal złotych oczach Smile

No to trochę inaczej, ale Twoje też mi się podobająSmile
Fajnie by było, gdybyś bardziej rozwinęła tekst.