Via Appia - Forum

Pełna wersja: Spotkanie z Grupą Literacką Neon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Grupa Literacka Neon, która na początku swojej działalności została ugoszczona przez to Forum, doczekała się swojego pierwszego wieczorku literackiego. W pełni oficjalnego, z plakatami, notatkami i w bardzo miłym miejscu, jakim jest poddasze Biblioteki Głównej WiMBP w Bydgoszczy.

Grupa Literacka Neon działa od kwietnia 2011. Przez dwa lata swojej działalności wydała 12 numerów Miesięcznika Literackiego Neon, nagrała 5 odcinków "Poezji na bruku" i zorganizowała Ogólnopolski Konkurs Literacki NEOpoeticoN.

Jeśli ktoś jest z Bydgoszczy lub okolic, <b>zapraszam bardzo serdecznie na spotkanie z Grupą Literacką Neon, które odbędzie się DZISIAJ (22.04.2013) o 18:00 na poddaszu Biblioteki Głównej w Bydgoszczy!</b> Smile

Więcej informacji o Grupie:
http://grupa-neon.blogspot.com/
https://www.facebook.com/grupaneon

[Obrazek: 540640_522336944478782_150858734_n.jpg]
Nie mam pojęcia, czy ktoś, kto czyta Forum Via-appia pojawił się na spotkaniu, ale było nawet sympatycznie. Pomimo, że był to debiut Grupy, było raczej miło, wesoło. Zaprezentowaliśmy swoje utwory, różnego typu - wiersze, proza, artykuły.

Jak wiecie pewnie, staramy się wydawać Miesięcznik Literacki Neon i go własnie rozdawaliśmy też na spotkaniu.

Jeśli ktoś ciekawy relacji ze spotkania, zapraszam na następujące strony:
http://www.mmbydgoszcz.pl/446572/2013/4/...egory=news

http://www.mmbydgoszcz.pl/blog/entry/308...+Neon.html

Po spotkaniu zajęliśmy się też nagraniem kolejnego odcinka "Poezji na bruku". Smile Zachęcam do obejrzenia dotychczasowych odcinków na: http://www.youtube.com/user/GrupaLiterackaNeon