Via Appia - Forum

Pełna wersja: The Human Body
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W Krakowie jest organizowana jest specyficzna wystawa, która eksponuje ludzkie ciało od nieco innej strony. Może już ktoś z Was o niej słyszał.Wywołuje ona sporo kontrowersji. Jedni twierdzą, że to dobry pomysł, bo poszerza wiedzę na temat anatomii ludzkiego ciała i wiele innych, a inne że jest to co najmniej nieetyczne, oraz niesmaczne...
Jakie jest wasze zdanie? Czy wybieracie się lub chcielibyście się wybrać?

Zapraszam do wypowiedziSmile

Tutaj link:
http://www.human-body.pl/
Gdybym mieszkała nieco bliżej, pewnie bym poszła na tę wystawę Big Grin Zawsze bardziej przyswajałam sobie rzeczy, które zobaczyłam, a nie tylko przeczytałam.
Swoją drogą, to jest bardzo fajne miejsce właśnie na wykłady, czy po prostu wycieczki szkolne. Każdy chyba pamięta fascynację szkieletem w sali od biologii Big Grin Czemu by nie zaznać czegoś podobnego?
Cytat:(...) a inne że jest to co najmniej nieetyczne, oraz niesmaczne...
Nie widzę w tym nic nieetycznego.
Też mam daleko.Tongue Nawet bym obejrzał, bo często piszę o ludzkim ciele, może po takiej wystawie robiłbym to bardziej świadomie niż do tej pory. Ja myślę, że jednak jest to trochę nieestetyczne, bo co pięknego jest we flakach.Wink Mimo swej brzydoty wnętrzności jednak są inspirujące <demoniczny śmiech>.

Pozdrawiam!
Ja mam mieszane uczucia, ale myślę że się wybiorę. Minusem jest wysoka cena, ale mam nadzieję że wartoSmile