Via Appia - Forum

Pełna wersja: Szczenię
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Czy szczenię ma przeczyszczenie?

Nie przeczy szczenię.
Fajna zabawka, dobry kierunek obierasz - idź w nim dalej Wink. Ciężko to skwitować czymś więcej niż to, póki co nie ma co czytać za bardzo. Może pokusiłbyś się o coś większego w tej konwencji? Większe wyzwanie dla piszącego, wtedy jest co czytać i nad czym się zastanawiać.
Pozdrawiam!
Ciekawa gierka słowna, ale widywałem lepsze. Ani nie zła, ani nie rewelacyjna, taka średnia o.
Nie za bardzo mam co jeszcze dodać, no chyba, że jak chcesz to Ci podam przepis na pyszne naleśniki.

Pozdrawiam
X
Podoba mi się to, ale moim zdaniem to bardziej miniatura niż wiersz
. .
Jak dla mnie "wiersz" jest kpiną odnośnie poezji.
Czy to, w jaki dział to wpieprzę, ma jakieś wielkie znaczenie?
Nie chciałem urazić Mickiewicza, przepraszam.
Ma znaczenie Lantus. Bo dopóki tu pojawiają się takie "wiersze" to nie mogę zaprosić tych osób, które bym chciała, bo będzie mi wstyd.
Takie coś można do kawiarenki w odpowiednim temacie.
Nie wstyd eksponować własną słabiznę w witrynce, ale wstyd eksperymentów Lantusa? Nonono.
Cóż, osobiście wychodzę z założenia, że językowe zabawy doprowadzą kiedyś autora do czegoś interesującego, albo i dobrego. Ktoś, kto uczy poezji na forum (wszak prowadzisz gildię) powinien raczej poprowadzić autora we właściwym kierunku, niż rzucać jednozdaniowe komentarze w stylu "to kpina" i "Nie publikuj bo mi wstyd". Goście, których planujesz zaprosić, są chyba wystarczająco inteligentni, żeby rozumieć, że forum jest ogólnodostępne i KAŻDEMU WOLNO tu publikować ;]
Księżniczko, wiele razy starałam się tutaj poprowadzić autora, ale nie mam wpływu na to, czy autor się do rad dostosujeSmile
Nie wstyd mi eksponować swoich wierszy w witrynce, a nawet poza nią, bo wiele osób ma o nich inne zdanieWink

Proszę nie róbmy offtopicu, jeśli masz do czegoś wątpliwości to proszę o kontakt VA PW

Ależ ty mu nie dajesz żadnych rad w komentarzach. Twoje komentarze wyglądają mniej więcej tak:
Cytat:Heh, ja tam nie czuje tej genialności, natomiast jest lepiej niż zwykle.
Podoba mi się "zrzucanie wszystkich teorii na ziemie" reszta ok.

Mniejsza zresztą, to bezcelowa dyskusja ;]
Takie małe pierdoły popisałem, a wywołało to jakieś kłótnie.
Spokój.
Lynch i Piramida zapomnieli po co to forum jest po prostuSmile
oni się urodzili genialniSmile my musimy zapracowaćSmile

trochę dada nikomu nie zaszkodziłoSmile tylko dodało podwaliny do wszystkich innych mizernych wierszydeł ogólnie (również na forum) pomijając że poezja jest kretyńskim gatunkiem po prostu i Lantusie niszczmy jąSmile tępmySmile niech klasyka płonieSmile niech plują i się zniesmaczają. tak im dopomóż ich ukochany jezusSmile

dada i surrealizm rules reszta mniej

pozdrawiam cyberpunkowiec i smieciarz