Via Appia - Forum

Pełna wersja: figurki kapadocji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedstawiam Wam figurki, które maluję sobie. System to Warhammer, ale nie tylko.

[Obrazek: 533661ab8933523dad8743d689cd9aa99a5b9.jpg]

Powyżej widać krasnoludzkie kowadło. W skład zestawu wchodziły same krasnoludki i kowadło, kuźnia jest w całości robiona przeze mnie z tektury, korka i trawki statycznej

Zdjęcie pochodzi z relacji turnieju dla portalu wczestochowie.



Z czasem wrzucę więcej Wink
Mam w pracy kumpla, który się w to bawi. W Warhammera grałem za młodu, obecnie brak czasu mi nie pozwala Sad Fajne, ja tam lubię! No i KUDOS za kuźnię, świetnie zrobiona!
root, jak już wrócisz do Polski, to wciągnę Cię na nowo Wink
Fajnie to wszystko wygląda, podoba mi się. Podziwiam pasję i cierpliwość, bo ja niestety nie mam cierpliwości do malowania figurek, czy też robieniu samodzielnie tak jak Ty zrobiłaś kuźni, czy jakiegokolwiek innego obiektu Wink
Za sam projekt kuźni masz u mnie status artysty, że o wykonaniu już nie wspomnę. Super, no i zazdroszczę pasji. Ja również nie bardzo miałbym czas, ale głównie - nie miałbym z kim grać.
coby doprecyzować, w zestawie do posklejania było to:

[Obrazek: m1830148a_99810205004_ThorekIronbrowResin_445x319.jpg]

reszta kuźni jest moja Wink
i właśnie tę resztę doceniam
Nie mogę jeść, gdzieś żuchwę zgubiłem. Mega robota, pokaż więcej tego!
(20-03-2013, 20:46)Fiteł napisał(a): [ -> ]Nie mogę jeść, gdzieś żuchwę zgubiłem. Mega robota, pokaż więcej tego!

Podłączam się do prośby. Ile czasu zajmuje zrobienie takiej konstrukcji?
Bardzo fajne, jest ta dokładnośćSmile
Mmm, Systemy bitewne są świetne Smile Sam mam zgromadzone trochę Chronopii, ale pewnie przejdę na WH40K Smile Pomalowane w dechę!
ksi, około 20 godzin. W wolnej chili wrzucę więcej.
dzięki wszystkim Wink

Zgubo, też mam czterdziechę, Dark Angels. Z warhamca kraśki i wood elfy. No i trochę warzone