Via Appia - Forum

Pełna wersja: Na zakręcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dla Gorzkiego...

04.03.2013

Założyłam twój płaszcz już dawno temu.
Kieszenie pełne emocji -
przebieram, niepotrzebne wyrzucam.
Jest dużo cieplej i przytulniej.

Niektórzy ciągną się za mną jak zbędne nitki -
urywam. W końcu zostajemy sami.
Nie ma to jak lowciać i być lowcianyn, przekaz jak najbardziej ok, podoba mi się przesłanie ponieważ jest konkretne Smile
no proszę, wiersz, który do mnie trafił i się spodobał. Zwłaszcza te kieszenie wypełnione emocjami i obcinanie zbędnych nitek.
może być

Wypowiadaj się może bardziej konstruktywnie. //Insomnia
całkiem ładnie. nie wiem, jak okraślić kontruktywnością. czy "tak trzymaj", bedzie odpowiednie?
strasznie mnie jakoś nie chwyciło za serce i pewnie nie zostanie za długo w mojej pamięci, ale mnie mam się czego tu za bardzo czepić. Ogólnie to na plus.

Pozdrawiam

E.
Mam w w szafie kilka takich płaszczy, każdy ma wypchane kieszenie i sporo nieoberwanych nitek. Biorąc pod uwagę pierwsze, nastoletnie miłośći i inne zauroczenia. Te banalne i niebanalne, jak i te bardzo ważne. Jako wyznanie miłości idealne, na pięć . Smile mimo przeciwności. Podziwiam.Smile
Alf no w sumie masz rację.
kapadocjo no jak do Ciebie trafił, to już musi COŚ w tym być(w sensie wiersza)Wink
gregormin, no może
miriad mile zaskoczona jestem pozytywną odpowiedzią
emyk, to dobrze że na plus
viosenna no, tak rozumiem

Dziękuję wszystkim za komentarze i pozdrawiamSmile

No cóż ja mogę powiedzieć. Tyle tylko, że taki wiersz, to jak prezent jest na gwiazdkę. Od razu cieplej koło serca.

Dziękuję Kociątko Smile
"Niektórzy ciągną się za mną jak zbędne nitki" jedynie to mnie urzekło Smile

Chcę tu poezji! poezji! prawdziwych ciekawych metafor! a nie oklepanych które raz za raz się powtarzają
Polecam Pablo Nerude
Jak chcesz, to znajdziesz coś w Twoim guście greg.
GorzkiHeart

Mrauuuuuu.... >>G
oh ja chcę od was takiej poezji..
To szukaj na forum. Zerknij do innych, a coś znajdziesz - myślę, że wystarczy już.
Polecam wiersze Kheiry, mają to COŚWink
zobaczymy zobaczymy czy coś mnie tu przytrzyma
Może być, ładne, ale oklepane Smile
Stron: 1 2