Via Appia - Forum

Pełna wersja: Fantastyka(pyrkon)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na forum zaistniał pomysł, aby zebrać się wspólnie na pyrkonie(fantasy) , który odbędzie się pod koniec marca w Poznaniu tego roku.Każdy kto jest chętny zebrać się tam w grupie i spotkać, niech wypowie się w tym temacie.
Na zjeździe ma pojawić się Masterton, co dla nie których może być dodatkową atrakcją. Zapraszam do wypowiadania się tutajSmile

Do głosów mile widziane uzasadnienia...
Całkiem możliwe że się pojawię któregoś dnia (najpewniej na Mastertona). Natomiast co do ankiety uważam że to niezwykle dziwny pomysł bo i tak nie widać kto się obliguje a kto nie :|
Dlatego liczę na to, że osoby które zagłosowały, zdeklarują się jeszcze i uzasadnią swój głos, albo ogólnie napiszą, co sądzą o pomyśle, albo samym pyrkonie. Ankieta ma dać ogólny obraz ile osób ewentualnie się pojawiSmile

E: No ja też na Mastertona, bo od dziecka czytam jego twórczość, oprócz wiadomych poradnikówWink
Natomiast "Kostnica" "Sfinks" " Festiwal strachu" były świetne.
Chętnie bym się wybrała. Rzecz w tym, że nie wiem czy wtedy w Polsce będę.
Gdybym miała wybór nie zastanawiałabym się ani chwilki.Smile
Nigdy nie byłam na imprezie tego typu, a i Masterton też wart oglądnięciaBig Grin
A ja proponuję w 1 poście wstawić jakąś informację o całym tym Pyrkonie. Co to, kiedy dokładnie, co można tam znaleźć, co obejrzeć/posłuchać.
Dobry pomysł, zajmę się tym i wieczorem wstawię więcej informacji.
Racja FitełSmile
Informacje zawarte w >tym< i >tym< linku opisują dokładnie przebieg organizacyjny imprezy. Na stronie znajdują się także pozostałe informacje odnośnie samego programu, warto się z nimi zapoznać.

Jeśli chodzi o mój pobyt, pojawię się na 95% - do chwili obecnej nie pojawiła się żadna komplikacja krzyżująca plan, więc powinno być dobrze.
Ja jadę na pewno Smile no chyba, że zrobię sobie jakąś sporą krzywdę Wink
Mi raczej ciężko będzie dotrzeć ze względu na miejsce zamieszkania, urlop itd. Tongue
Ja! Ja jadę Big Grin jeśli się zbieracie, to chętnie się z wami zobaczę.
miałam jechać, ale diablo daleko...
Hm, chciałabym się pojawić, ale na tę chwilę nie wiem.
Póki co organizacja pewnych spraw pozostawia wątpliwość czy dam rady się pojawić z różnych względów(dość daleko)
Postaram się jednak. Fajnie, że jest tak dużo pewnych osób i jednocześnie szkoda, że Ci, którzy chcieliby się pojawić, nie mają na ten czas możliwości, ale może inny razemSmile
a ja będę w sobotę Smile chętnie wymienię się numerem telefonu, jeśli ktoś z obecnych tam chciałby się spotkać (zainteresowanych proszę o kontakt na pw Wink)
ja także będę w sobotę xD
I ja będę, ale niestety tylko w piatek, bo w weekend mam robotę we Wrocławiu. Jeśli ktoś chciałby się spotkać na samym festiwalu albo na jakimś piwie to pisać PW, zgadam się z kimś chętnie Smile
Stron: 1 2