Via Appia - Forum

Pełna wersja: The walking dead
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Właśnie skończyłem tę grę w wersji pc. Jestem takim wyjadaczem, że już mało który tytuł jest mnie w stanie poruszyć, a co dopiero przykuć do komputera na 2 dni bez przerwy. Nienawidzę tematu żywych trupów i mało kiedy się wzruszam. Ale ta gra zjadła mnie, jak dawno żadna mnie nie zjadła. Genialna fabuła. Wybory, które potrafią wstrząsnąć. Bohaterzy jeszcze nie wychodzą mi z głowy. Zakończenie miażdży. Na każdym kroku wstrząsające lub wzruszające sceny (+18). Majstersztyk, Naprawdę polecam każdemu, kto jeszcze nie grał. Opuszczenie tego tytułu to zbrodnia przeciw sobie.

Kto grę już przeszedł, zapraszam do dyskusji i podzielenia się wrażeniami. Tylko bez spoilerów, proszę.

Gra jest w 5 epizodach. Dostępne są już wszystkie.

Miałem okazję pograć (dość dawno już) w pierwszy epizod na konsoli. Muszę się z Tobą Maćku zgodzić w każdym jednym słowie. Dawno już nie miałem takiej frajdy grając w grę przygodową. Gra wciąga niesamowicie. Ciekawym elementem jest podejmowanie decyzji pod presją czasu. Niby to tylko komputer ale człowiek potrafi poczuć coś niezwykłego do postaci malujących się na ekranie telewizora/monitora przez co owe decyzje stają się sporo trudniejsze.

Same zakończenie (pierwszego epizodu) i tabelka z podsumowaniem ile procent graczy dokonało tego samego wyboru co my – mód!
A czy grałeś w Heavy Rain?
Om nom nom, cały czas się przyzmierzam do gierki, bo serial oglądam z radością Smile A jak tak chwalicie to nie omieszkam jak najprędzej zagrać
Lantus niestety nie (mam xbox'a nie ps3).
to point click? gry tego typu gatunku horror są super Smile