Via Appia - Forum

Pełna wersja: kikut
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
palce ręce oczy w czerwieni
bezręczność
wstyd wstyd wstyd
piła krew
wypadek kikut
palce ręce oczy w bieli
bezśmiech
przyzwyczajenie
koniec
palce ręce oczy w głowie
bezręczność
wstyd wstyd wstyd
żal
"Chory Psychicznie Autor" + awatar + treść utworu - razem to się może komponuje - oddzielnie nie do przegryzienia

Rozumiem Twój wiersz, ale nie rozumiem tego, co zrobiłeś z formą.
Pociąłeś, poszatkowałeś, ukradłeś spójność i...?

Nie podoba mi się.
(22-02-2013, 11:06)FantaSmaGoria napisał(a): [ -> ]"Chory Psychicznie Autor" + awatar + treść utworu - razem to się może komponuje - oddzielnie nie do przegryzienia

Rozumiem Twój wiersz, ale nie rozumiem tego, co zrobiłeś z formą.
Pociąłeś, poszatkowałeś, ukradłeś spójność i...?

Nie podoba mi się.

Rzeczywiście, może trochę przesadziłem.

Dzięki za opinię.
Tak, zdecydowanie przegiąłeś. Przepiękny przykład przerostu formy nad treścią, w dodatku bez żadnej pointy Smile

A mnie urzekło w tym wszystkim słówko "bezśmiech". Prosta konstrukcja, a fajna. Pozdrawiam!

PS. Druga fajna rzecz - wers "piła krew", niezła gra słowna, którą można właściwie na dwa sposoby zrozumieć.Smile
Nie wiem do końca, czy zostałem tutaj zrozumiany. Historyjka miała przedstawiać się tak, że wszyscy się śmiali z nieporadności dziewczyny, która aby zyskać szacunku, odcięła sobie rękę. Później tego żałowała.

Dzięki za opinie,
pozdrawiam.
Oesu... Lantus, teraz to pojechałeś, poważnie Big Grin

W ŻYCIU bym się nie domyślił, że taki był zamysł tego... słowotoku. Bez urazy, ale to jest naprawdę to bani, zlepek słów bez sensu.

(22-02-2013, 13:08)rootsrat napisał(a): [ -> ]Oesu... Lantus, teraz to pojechałeś, poważnie Big Grin

W ŻYCIU bym się nie domyślił, że taki był zamysł tego... słowotoku. Bez urazy, ale to jest naprawdę do bani, zlepek słów bez sensu.

Big Grin
Przegiąłem zdecydowanie. Ale ja jakoś nie mogę się powstrzymać od wrzucania tu nawet tego, co jest kiepskie.

Tylko dlaczego wstyd, skoro zal? Ogolnie caly wiersz przy "wstyd wstyd wstyd" stal sie dosc absurdalny, ale to tylko dla kogos o silnych nerwach, bo ktos kto silnych nerwow nie ma moze smialo nazwac go absurdem juz na wstepie.
Nie wiem, nie podoba mi sie, nie rozumiem. Niektore polaczenia wyrazow sa fajne, ale za reszte dziekuje.
Dobry wiersz poznasz po tym, że brak pod nim komentarzy.
Tego się nauczyłem na tym forum. Smile
Cytat:Przegiąłem zdecydowanie. Ale ja jakoś nie mogę się powstrzymać od wrzucania tu nawet tego, co jest kiepskie.
Cytat:Dobry wiersz poznasz po tym, że brak pod nim komentarzy.
Tego się nauczyłem na tym forum.
Niby chory psychicznie, a załapał najgłębszy mechanizm forum Wink pozdrawiam. Wiersz nie dla mnie, za dużo fiku miku.
(22-02-2013, 16:19)vysogot napisał(a): [ -> ]
Cytat:Przegiąłem zdecydowanie. Ale ja jakoś nie mogę się powstrzymać od wrzucania tu nawet tego, co jest kiepskie.
Cytat:Dobry wiersz poznasz po tym, że brak pod nim komentarzy.
Tego się nauczyłem na tym forum.
Niby chory psychicznie, a załapał najgłębszy mechanizm forum Wink pozdrawiam. Wiersz nie dla mnie, za dużo fiku miku.

Czy mam przez to rozumieć, że osoby z problemami psychicznymi są głupsi?
Pomyśl co piszesz. Undecided
Gratuluję! Wpisałeś się na listę "Pozdro, nara."
(22-02-2013, 17:01)vysogot napisał(a): [ -> ]Gratuluję! Wpisałeś się na listę "Pozdro, nara."

Nie rozumiem. To sarkazm?
Ja po dobroci chciałem ci coś uzmysłowić, a ty jakby się obrażasz.

Cóż, pozdrawiam.