Via Appia - Forum

Pełna wersja: upiór
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wojbik, jak zwykle świetne. Tym razem wyjątkowo mi przypadło do gustu przez ten kontrast. Dobrze opisujesz zjawę i wcale to nie przeszkadza w przełożeniu tego obrazu na tych zapijaczonych osobników. Smile W końcu są to upiory, które nawiedzają monopolowe, zombie niemal. Big Grin
Ode mnie masz 5/5
Pozdrawiam!
Changed, dzięki Tobie pojęłam ten kontrast. Słówko - zombie - uprzytomniło mi to, że "oglądałam" ten wiersz z zupełnie innej strony.

Nie ze złej czy dobrej, po prostu z innej. Teraz - sunął lekko jak bryza - nabiera sensu. Smile
Obróciłam wyobraźnię o 180 stopni.
Teraz ten wiersz taki demoniczny się " zrobił " .Big Grin
Cytat:Wojbik, jak zwykle świetne.
Daj spokój.

Jeszcze raz dziękuję za komentarze i dyskusję.

Pozdrawiam.
Hehe, Wojbik trzyma poziom. Podoba mi się.
Dzięki, maciekbuk. Miło to słyszeć.

Pozdrawiam.
. .
Ten wiersz wydaje mi się wyjątkowo udany. Wpadł mi w oko już jakiś czas temu, ale nie komentowałem, bo właściwie nie ma tu nic do powiedzenia poza krótkim - świetne. Dobra robota, oby tak dalej. Smile
5 zostawiam.

Pozdrawiam!
Wojtuś, zawsze narzekasz, że Cię jadą, a tutaj widzę, że zasłużenie zostajesz wyniesiony i się nie chwalisz Tongue

Mnie się też podoba, nie ma co ukrywać. Zawsze można u Ciebie zauważyć dbałość o formę i to jest bardzo przyjemne.

W interpretacji mi zgrzytnęło przy pierwszym czytaniu w pierwszym wersie pierwszej strofy - "powstawał", ale nie czepiam się już.
Masz prawo mieć własną wizję Smile
Dziękuję bardzo, bardzo za wszystkie opinie.

Cytat:Wojtuś, zawsze narzekasz, że Cię jadą
Ja nie narzekam. ;_;

Pozdrawiam!
Masz prosty, jasny styl. To się przyjmuje. Przynajmniej na mnie działa Smile. Nie mam czego tu gratulować.
Skoro inni gratuluję, ja również gratuluję Smile.
No, bo Lubię to! Smile
Stron: 1 2