Via Appia - Forum

Pełna wersja: Prezentacja, czyli nudny temat again
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

zwracam się z prośbą o spisanie literatury podmiotu do mojej prezentacji maturalnej, której temat brzmi tak: "Człowiek i maszyna w twórczości Stanisława Lema. Omów sposoby funkcjonowania motywu." Innymi słowami jeszcze nie zacząłem robić czegokolwiek związanego z tą pracą, a trzeba zacząć. A śmieszne jest to, że nie czytałem żadnej książki Lema. Więc zwracam się z prośbą do forumowych czytelników sci-fi, czytelników Staśka - proszę, zerknijcie na temat i doradźcie mi co można by przeczytać, żeby tę prezentację zdać Big Grin Chodzi mi po prostu o trzy książki Lema, w których jest na tyle silne powiązanie z tematem, żeby móc o tym gadać na prezentacji Big Grin
"Opowieści o pilocie Pirxie"

To na pewno Tongue
Nawet te bajki robotów, może to oczywiste ale na pewno się przyda

Okej, to już są dwie pozycje za która bardzo dziękuję. Przydałaby się jeszcze trzecia. Albo jeszcze ze dwie, żebym miał z czego wybierać Big Grin
A "Człowiek z marsa"? Chociaż sam Lem jest przeciwko temu tekstowi xD
Lem jako perfekcjonista po latach był przeciwko wielu swym tekstom, co nie znaczy że są złe - czytelnicy decydują Wink