Via Appia - Forum

Pełna wersja: Twoje kobiety
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dla K

Twoje kobiety mają jaskrawe włosy, mnóstwo różu na policzkach i rajstopy na nogach. Noszą wysokie szpilki, postukując nimi o posadzkę. Czasami słyszę ten dźwięk o trzeciej w nocy. Śmieją się perliście, gdy opowiadasz im swój najlepszy kawał. Są pewne siebie, śmiało patrzą w dal, nie bojąc się nikogo i niczego.
Twoje kobiety przychodzą po pracy, w obcisłych garsonkach, które podkreślają ich nienaganną figurę. W ręku trzymają torebki wypełnione jakimiś dokumentami. Tak, to kobiety sukcesu, mające własne zdanie i silną pozycję społeczną.
Twoje kobiety mają na dłoni obrączki. Kiedyś tam wzięły ślub, ale pewnie nie są do końca szczęśliwe. A bo to mąż nie sprawdza się w łóżku, nie przynosi wystarczająco pieniędzy albo nie darzy ich tymi uczuciami co kiedyś. Dla ciebie to nie ma znaczenia. Pocieszasz je własną cielesnością.
Twoje kobiety kochają seks. Musisz być naprawdę dobry, bo zza ściany słyszę czasem głośne jęki rozkoszy. Po kilku godzinach wychodzą z lekko niedopiętą spódnicą i rozmazaną szminką. Wracają do domu, udając, że nic się nie stało.
Twoje kobiety sprawiają ci radość. Widzę uśmiech na twarzy, kiedy opowiadasz o coraz to następnej. Rudowłosa Kasia uwielbia być przykuwana do łóżka. Dziennikarka Iza lubi dominować, a blond piękność Julia jest mistrzynią seksu oralnego.
A ja jestem tylko powiernicą twoich tajemnic. Mówisz mi wszystko, co się wydarzyło, spowiadasz się z całego dnia. Chyba nie interesuję cię jako kobieta.
Szkoda, że nie noszę szpilek, nie mam własnej firmy i jaskrawych włosów. Zamiast tego lubię zwierzęta, adidasy i jestem zwykłą kelnerką. Nigdy nie uprawiałam seksu.
Toleruję twoje kobiety, lecz czasem płaczę, słysząc ich jęki za ścianą.
No, po słabym wierszu uraczyłaś nas mocną prozą. Bardzo mi się podoba. I puenta wyśmienita. Brawo. Masz talent.

Cytat:o coraz to następnej.
Cytat: do łóżka. Dziennikarka Iza dominuje w łóżku,

Tylko tyle zgrzytów. Superasto. Pozdrawiam.
Zdecydowanie mocna proza Big Grin
O życiu, o niczym innym. Piękna.
Nie mam do czego się przyczepić, a szkoda. Komentarz byłby dłuższy Tongue
Pozdrawiam
Dzięki, miniaturka pisana pod wpływem chwili w pięć minut, nie spodziewałam się, że się spodoba. Dziękuję jeszcze raz!
Cytat:wychodzą z lekko niedopiętą spódnicą i rozmazaną szminką.
taki jedyny minusik ode mnie. lekkie przejaskrawienie, które z deczka irytuje;] rzecz w koncu zupełnie nieprawdziwa, no ale.. wiadomo, czemu uzyte.

czytając pierwej posty innych, mysle se: łoooo. kurcze, kurcze. ciekawe. zaraz to zweryfikujemy. ten zachwyt;]
i prosze. nie zdziwiłem sie. zwłaszcza jak dotarłem do akapitu, który gubi wczesniejszy schemat z "twoje". świetne, bo (o tak) jakże prawdziwe. smutne, no aleSad ile ja tego widze wkoło. chce mi sie powtórzyć to: smutne, smutne, prawdziwe, smutne. no ale tak to wygląda.

napsiane poprawnie. nawet troche lepiej momentami.
Dziękuję za dobre słowo miriadzie Wink
Nic dodać, nic ująć - dla mnie idealne. Smile
(09-02-2013, 20:33)Kami Maki napisał(a): [ -> ]Tak, to kobiety sukcesu,

Mnie nie leży to "tak", ale wolnoć Tomku...

Cytat:wystarczająco pieniędzy, albo nie darzy

Bez przecinka

Cytat:Kiedyśtam

Kiedyś tam

Cytat:kiedy opowiadasz o coraz to następnej.

"coraz to następnej", imo, nie brzmi dobrze.




Błędem jest najpierw czytać komentarze, potem dopiero tekst. NIe mogłam się doczekać końca, miał być mocny. Gdzieś tam z tyłu, kiedy przeczytałam dwa pierwsze akapity, zakołysała mi się myśl o takim właśnie zakończeniu, jakiego użyłaś, ale słowo "mocne" skutecznie tę myśl spychało. No i się przeliczyłam. Jak dla mnie nie było ostrości, czegoś powalającego. Tylko przewidywalny tekst.

Technicznie bardzo dobry, tylko kilka wpadek było.


Nie zrażaj się moją opinią. Sama kiedyś pisałam miniatury, wiem, że trudno jest napisać coś tak krótkiego, a dobrego. I sama jeszcze tej sztuki nie posiadłam. Wątpię też, żeby to nastąpiło. Niemniej, miniatura jest krótkim utworem. Dlatego potrzebuje kopnięcia. Czegoś powalającego. Tutaj mi zabrakło.


Pozdrawiam, Pepe.

Dziękuję ci bardzo Pepe, wiesz nikt chyba nie urodził się z umiejętnością perfekcyjnego pisania, trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. Za wyłapanie błędów również dzięki. Niestety nie działa mi polski słownik w wordzie i czasami robię głupie błędy.
Pozdrawiam.
Z błędami nie jest źle Tongue Ogólnie nie jest źle. Jest dobrze, ale tak jak mówisz - trzeba pracować. Ja już się wytrąciłam z pisania, dlatego raczej unikam. Jak już to czytam, czasem komentuję. Smile

Powodzenia w pisaniu Smile
Przeczytałem raz, przeczytałem drugi, potem trzeci i zostawiłem piątkę. Osobiście nie mam się do czego przyczepić. Lubię mocne teksty, sam takie pisuję czasami i lubię takie czytać. To co miriad uznał za minus, dla mnie jest jednym z lepszych momentów tekstu.

5/5
Baw się dobrze na forum.
Pozdrawiam!
Wow, dziękuję Hanzo, nie spodziewałam się, że tekst spotka się z takimi ocenami.
Jak na razie bawię się doskonale Wink