Via Appia - Forum

Pełna wersja: eroteski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Płyną moje eroteski rwącym strumieniem.
Przepychają się we mnie, kotłują. Przeklinają i wrzeszczą, że mają rację i że tak powinno w środę być.
Biorę je za delikatne szyje i przyciskam do podłogi.
Grożę palcem.
Trochę kultury - wymyka mi się z zaciśniętych ust.
Nie słuchają.
Co z tego wyniknie?
Jeszcze jedna masakra emocji.
Cytat:Płyną moje eroteski rwącym strumieniem.
To zdanie wg mnie ma dziwny szyk. Nie gra mi w uszach czystym dźwiękiem.

Cytat:Przepychają się we mnie, kotłują. Przeklinają i wrzeszczą, że mają rację i że tak powinno w środę być.
Tutaj wkradła się dynamika, która mi się spodobała. Obraz przyspieszył. Strumień, o którym wcześniej pisałaś stał się żwawszy.

Cytat:Biorę je za delikatne szyje i przyciskam do podłogi.
Robi się ostrzej.Wink

Cytat:Grożę palcem.
A tu już wiem, czemu tytuł jest taki, a nie inny. Najbardziej zmysłowe miejsce tekstu, moim zdaniem. Jeden z najkrótszych wersów, a najwięcej w nim pazura.

Cytat:Trochę kultury - wymyka mi się z zaciśniętych ust.
Nie słuchają.
Paradoks, ale czuć, że zamierzony.

Cytat:Co z tego wyniknie?
Jeszcze jedna masakra emocji.
To będzie moje 'widzimisię', ale ja bym nie użył pytania. Jakoś mi nie pasuje. Dałbym coś jeszcze z tym strumieniem, ale nie mam w tej chwili pomysłu.

Ostatni wers dobry.


Dwa miejsca w tekście mi się nie podobają: zdanie pierwsze i przedostatnie. Reszta OK. Wrażenia ogólne, pozytywne. Doceniam ten tekst, jak dla mnie jest na wysokim poziomie. Wydaje mi się, przemyślanym tekstem, dopracowanym.

Pozdrawiam!

PS. Zostawiam czwórkę.
Dziękuję Hanzo, za konstruktywną krytykę na wysokim poziomie.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że one dalej się we mnie kotłują i wrzeszczą.
Pozdrawiam ciepło.Smile
Cytat:Przeklinają i wrzeszczą, że mają rację/ i że tak powinno w środę być.

To zdanie wykreślić, lub przeredagować. Dookreślenie dnia jest niezbyt koniecznie.

Reszta mi się podoba, masz ten erotyczny dryg(mówię o wierszo - utworach)Tongue
Cytat:że mają rację i że tak powinno

Wydaje mi się, że po "rację" powinien być przecinek.


Ogólnie dla mnie mało erotyzmu i zmysłowości, ale to moja osobista opinia.