Via Appia - Forum

Pełna wersja: eroteska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
spłyń łagodnie kroplami
po skórze w dolinę
obrysuj opuszkami
zakręć się wokół jaskini strumykiem
zakosztuj


-----------------------------------------------
wersja poprawiona:

spłyń łagodnie kroplami
po skórze w dolinę

dotknij opuszkami

zakręć się wokół ustami
zakosztuj
spłyń łagodnie kroplami
po skórze w dolinę
obrysuj opuszkami
zakręć się
wokół jaskini strumykiem


bez końcówki byłby czad i melodia bez skazy. eroteska... hehe, pamiętam jak napisałem eromat Wink pozdrawiam serdecznie, lubię jak bierzesz się za tę tematykę, bo dobrze ci to wychodzi!
Dziękuję vysygot, wezmę sobie Twoje słowa do serca - ostatnio czuję wenę na takie tematy, choć nie było mi do tańca ostatnimi czasy.
Pozdrowienia.SmileSmile
Przyjemny utworek. Zastąpiłbym jednak słowo 'jaskinia' czymś subtelniejszym Wink

Pozdrawiam.
Black Moon, Smile

Miałam do wyboru: jaskinię, pieczarę, jamę, grotę, dziuplę, głębię.
Ze wszystkich się śmiałam. Z jaskini najmniej Smile

Dzięki za komentarz.Smile



Może zamiast jaskini norka Big Grin? To mały żart, ale od razu moje skojarzenia powędrowały do poprzedniego wiersza...

spłyń łagodnie kroplami
po skórze w dolinę
obrysuj opuszkami
zakręć się wokół wilgotnej norki
zakosztuj


Wybacz, ja to jak zwykle lubię ciut mocniejszy klimat. Potraktuj to u góry bardziej jako zabawę niż sugestię.Wink
Tak czy inaczej utwór mi się podaSmile!
Nad ocenką się zastanowię i poczekam na dalsze komentarze.
Pirka Smile - o norce już pisałam. Co myślisz o tym:

spłyń łagodnie kroplami
po skórze w dolinę

dotknij opuszkami

zakręć się wokół ustami
zakosztuj
Na plus, że jest delikatnie i obrazowo, bardzo kobieca poezja. Na minus - wtórne do bólu.

Z technikaliów:

Jaskinia zdecydowanie do zamiany na coś innego - odziera wiersz z tej delikatnej kobiecości.

Skosztuj tajemnicy, choćby. Wcale nie musisz do samego końca trzymać się porównań do natury, ten wiersz nie jest aż tak hermetyczny, a temat pozwala na kreatywne metafory.

Albo zastąp dolinę czymś innym, zamień jaskinię na dolinę, też będzie dobrze.

Mi się obie podobają. Tylko ta druga jest hm... usta są jakby już opatrzone, albo tylko mi się wydajeSmile
Usta to tamto, mają one jakąś inną funkcje niż uruchamianie biologicznej maszyny?Wink

Jest bardzo kobieco, jak wszyscy zdążyli zauważyć. Nie wiem na ile zasługuje wiersz, waham się między 3, lub 4. Powrócę.Heart
Ooo, druga wersja bardziej mi się podoba! Aczkolwiek "kręcenie ustami" lekko jeszcze zgrzyta. Ale to już subiektywna opinia.

No i teraz znalazły się troszkę niefortunne rymy -ami -ami -ami.

Pisanie wierszy to ciężka praca Smile
ale też i przyjemność nie byle jakaSmile
Hm...3/5 w takim razie, jeszcze masz trochę pracy, ale jesteś na dobrej drodze i pisz dalej.
Mi się praca bardzo podoba a niewiele poezji do mnie trafia Smile Lubię prosty przekaz a ten jest nie tylko taki ale i piękny Smile


Pozdrawiam.
Patryk.
Naprawdę mi miło Magiczny Smile dziękuję Smile