Via Appia - Forum

Pełna wersja: Błękit
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Chciałabym pochwalić się krótką historią obrazkową, którą niedawno stworzyłam. Zarówno krytyka, jak i pochwały mile widziane;)

[Obrazek: 2013_01_25_Blue.jpg]
Podoba mi się styl jednak nie przekaz. Trudno mi nazwać to pełnoprawną historią czy choćby historyjką Tongue

Postaram się stworzyć/narysować coś bardziej wciągającego coś przedstawiającego jakiś naprawdę ciekawy los ludzi a na pewno poczytam.
Dziękuję za opinięSmile Co do przekazu - nie ma go na historyjkę, masz rację, ale lubię małe formy - tak w piśmie jak w obrazie. Niemniej postaram się stworzyć coś większego, mam już nawet zarys, ale wciąż nie mam techniki. Ten komiks stworzyłam między innymi po to, żeby ćwiczyć kreskę.
Naprawdę świetna kreska, bardzo skromny i prosty styl, który jednak ma w sobie coś niezwykłego. Historyjka faktycznie nie powala, ale zdecydowanie nadrabiasz talentem. Czekam na więcej Smile
Dziękuję za ciepłe słowaSmile) żałuję, że w skanie nie widać dobrze rozświetlania białym cienkopisem. No cóż.

Jeśli komuś nie działa link, tu zamieszczam nowy: http://25.media.tumblr.com/63a19b37c1a4e...1_1280.png

marekwisniewski0

Podobają mi sie rysunki, masz duży talent. Powinnaś spróbować swoich sił w tworzeniu postaci do komiksu.

______________________
Zacznę używać neostrata oraz biodermokosmetyki dla zdrowia skóry.
Jasne, rysunki są w porządku ale.... wyjaśnij o co w tym chodzi? Jakiś potworek wyszedł z kabiny, poszedł do innego pokoju, poklikał guziki i patrzył w księżyc, i patrzył i patrzył.... Jak już ktoś pisał "Podoba mi się styl jednak nie przekaz". Spróbuj zrobić dłuższą a konkretniejszą Smile