Via Appia - Forum

Pełna wersja: Tomb Raider
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Którą cześć polecacie i czy warto zakupić tą najnowszą?
oessu.. Tych części to wyszło multum, nie pamiętam większości. Co godne polecenia? Chyba stara trójka. Czuć w niej dawny specyficzny klimat tej gry, a do łatwych to ona z pewnością nie należała. Niestety nie posiadam żadnych informacji związanych z najnowszymi częściami, więc pod tym względem nie mam żadnej rady.

Big Grin



popieram 3jka była ekstra ale dość trudna
Okej, nigdy Tomb Raiderów nie lubiłem specjalnie. Jakoś niespecjalnie mi podchodziło. ALE... Już za niespełna 2 tyg wychodzi gra, która ma zrestartować serię: Tomb Raider (niekiedy z podtytułem Turning Point);





Trochę przygody, eksploracji, survivalu i akcji, a nadto znacznie seksowniejsza i realistyczniejsza bohaterka niż ze "starej" serii. Ja już preorder zamówiłem Smile
Tak, Tak! Może być majstersztyk! Piramido, czekaj na nią tak, jak i ja na nią czekam! Po co kupować stare, jeśli tutaj będzie boooosko? Obejrzyj sobie dzienniki developerskie. Warto, Warto.
Oszpecili Larę, co część to brzydszaUndecided(nie mówiąc o figurze, a twarzy)
W części" Legend" wygląda najlepiejWink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR9EoLaq0kOK_Lvwg1ZUxU...spCa8eNjXg]
No pewnie wróćmy do klocków z Tomb Raider 1 i 2 Big Grin

Pót, zmęczenie, krew; młoda, atrakcyjna dziewczyna walcząca od życie. Tej gry nie uruchamiam, póki nie przyjdzie mi minimum mój nowy monitor Smile
(22-02-2013, 20:02)maciekbuk napisał(a): [ -> ]Tak, Tak! Może być majstersztyk! Piramido, czekaj na nią tak, jak i ja na nią czekam! Po co kupować stare, jeśli tutaj będzie boooosko? Obejrzyj sobie dzienniki developerskie. Warto, Warto.

dzisiejsze gry są na 6-10h gry a tamtejsze na o wiele dłużej Tongue
Stare gry również są zawsze albo krótkie albo strasznie monotonne. Często przez kilkanaście godzin dzieje się w nich mniej niż w dzisiejszych grach w trakcie godziny.
Nowy Tomb Raider jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2013 roku.
Cytat:dzisiejsze gry są na 6-10h gry a tamtejsze na o wiele dłużej

Oj, chyba w takie tylko grałeś. Ja tam nie mam problemu ze znalezieniem produkcji, w których 20 można spokojnie posiedzieć. Ale tutaj żeś mnie ukrócił w zachwycie. Bo no właśnie: ma być otwarty świat, ale na ile czasu starczy. Fajnie byłoby pożyć trochę tą Larą na wyspie pełnej zagrożeń. To jest druga sprawa: ile dadzą zachęty do eksploracji i pobocznych misji. Bo sam wątek fabularny to faktycznie na więcej niż 10 raczej nie zrobią.
Czekam Maciek, chętnie zobaczę, co zaprezentują nam w tej częściSmile
Z tego co mi wiadomo ma to być na około 12h-15h. Wiadomo jednak, że mamy do czynienia z eksploracją wtórną (wracamy do poprzednich lokacji z lepszym sprzetem by się przedostać we wcześniej niedostepne miejsca), i nie podano czy mają na względzie również ją, czy minimum potrzebne do przejścia (znając życie, to ta pierwsza opcja) Smile
Trailer ma swój urok. Ciekawie przedstawiono Larę, chyba po raz pierwszy z prawdziwej perspektywy Survivalu. Dotychczas kojarzyło się ją tradycyjnie, czyli "uzbrojona pani archeolog, która wie jak wybrnąć z każdej sytuacji". Motyw powtarzał się przez kolejne części gry, a tu proszę. Twórcy postawili na prawdziwą niestabilność wydarzeń, w których główna bohaterka tym razem tak łatwo się nie odnajdzie.
Ech, poczekamy zobaczymy. Mam nadzieje, że nas zaskoczą pozytywnie.
jeśli to będzie typowo nastawiona na łamigłówki to w łamigłówkach polecam Darksiders2
Stron: 1 2