Via Appia - Forum

Pełna wersja: David Firth
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Postać Davida Firtha jest bardzo ciekawa.
Jest to trzydziestoletni twórca krótkich filmów animowanych, które bardzo, ale to bardzo pachną psychodelią i ociekają, powiedzmy, mrocznym i specyficznym klimatem.

Tu jest link do jego oficjalnej strony.

Stworzył takie seriale jak Salad Fingers, pierwszy odcinek do obejrzenia tutaj. Reszta odcinków znajduje się dalej na youtubie.

Naprawdę polecam obejrzeć sobie jego inne filmy. Są po prostu niesamowite, jak dla mnie. Ale ostrzegam - są one bardzo dziwne Big Grin
Salad Fingers widziałem kilka pierwszych odcinków i co mnie uderzyło to mowa głównego bohatera. Wypowiada on swoje kwestie z niezwykłą dbałością Smile Co do samej fabuły jak i kreski no to kto co lubi. Mi osobiście taki troszkę psychodeliczny klimat ładnie podchodzi pod gust ale wydaje mi się że wiele osób może szybko znudzić Tongue

Niemniej podłączam się do słów InFlames że warto choćby spróbować. Na pewno ocieranie się o różnego rodzaju sztukę pozytywnie wpłynie na sam warsztat literacki.