Via Appia - Forum

Pełna wersja: Miłość to zagadka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szczęście,
czy płonąca frustracja?
Dotyk,
czy te słowa…?
Te same zdarzenia,
wciąż inne od nowa
Bezruch,
czy stałość?
I maleńkie sprawy,
tak piękne, bo nasze
Mówią zakochani
Odkopuję Twoje nie(d)ocenione teksty. Smile

Miałabyś ochotę przepisać ten wiersz? Jak napisałabyś go teraz? Tak samo, inaczej, z drobną zmianą? Wink
Pytam, bo nie wpasowało się w Baletnicę. Chociaż w sumie nie. Wpasowało się drobiazgowo i ociupinę rozlało w pomiędzy serduszko, mam nadzieję, że nie wołowe.
Cytat:Bezruch,
czy stałość?
I maleńkie sprawy,
tak piękne, bo nasze
Mówią zakochani
Tu jestem bardzo na tak, ale preludium do tej esencji wyszło wątle. Shy
Faktycznie, wracam czasem do tych wcześniejszych wierszy i coraz więcej widzę niedostatków. Wink Jednakowoż, według mnie kilka ma w sobie spory potencjał, który trzeba by było jeszcze wydobyć. Mam nawet parę pomysłów, ale nie wszystko naraz, na spokojnie. Bo znów rachu ciachu i nie wyjdzie. Zgadzam się z opinią i pomyślę jeszcze o tym wierszyku. Smile
A skąd odwołanie do Baleriny? Tongue Chociaż muszę przyznać, że ten kawałek tekstu należy do moich ulubionych i jestem z niego dumna. Cool

PS: Balerina (dział Obyczajowe / Psychologiczne)
Bo jesteś naszą forumową Primabaleriną. Cool

Działaj!
A no tak, mój piękny awatar. Rolleyes
Nie tylko avatar. Wink
Pod którymś tekstem zostałaś przeze mnie nazwana Baleriną jeeszcze przed zmianą avka! (Ma się to wyczucie). Baletnica to nie tylko powierzchowność. Angel

Ale ja już milknę, bo uno offtop, a dos - jak człowiek jest miły to go mogą posądzić o... różne rzeczy. Tongue
Widzę, że odkopujemy stare teksty Big Grin No dobra.
Porównując Twoje aktualne wiersze z tym powyższym, widzę spory postęp.
Tutaj mamy przede wszystkim banał nad banałami. Oprócz tego nie podoba mi się również układ, interpunkcja... Ogółem cała myśl i sposób jej przedstawienia.
Wybacz, ale nie Undecided Nie podoba mi się.