Via Appia - Forum

Pełna wersja: Tylko szczerze.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tylko szczerze,
proszę, błagam,
na kolanach swych już padam,
i o miłość twą ubiegam.
Powiedz, powiedz,
czy to grzech?
Czy to miłość goni mnie?

Jesteś więc, jesteś tu,
kochać, marzyć.
Zaufanie musisz mieć,
tylko mojej dusz chcieć,
i pomyśleć, i uwierzyć,
że to miłość,
tylko szczerze.

haniu24, w poezji obowiązuje limit jednej pracy na 24h. Resztę Twoich wątków ukryłam, wstaw swoje prace, gdy upłynie wyznaczony czas. Polecam lekturę regulaminu. 20%// kapadocja
Słabe, nie wnosi NIC nowego, zupełnie mi się nie podoba. Rymy słabe, tematyka przerabiana tryliardy razy. Niestety nie potrafię dostrzec niczego pozytywnego.
Zniechęca mnie forma i ujęcie rzeczy w banały.
Lanie wody to nie najlepszy pomysł na debiut. Czasem warto poczytać innych autorów. To na prawdę ułatwia sprawę.
W miłości o miłości i z miłości do poezji poczytaj sobieSmile
Ogólnie nuda wielka 2/5
naprawdę-pisze się razem !!
Szczerze?
Naprawdę?
Na kolanach swych już padam.
. .
dziękuję
No nie chcę cię zniechęcać. Dołączam się do poprzednich rad czytaj wiersze, również te z naszego forum. No i pisz, pisz z czasem będzie coraz lepiej.
Gdy się kocha, wszystko jest takie zwariowane. Peel jest tu właśnie taki zwariowany. Szalony trochę, nie wie w co ubrać swoją miłość, więc ubiera w banalne fatałaszki. Zbyt bardzo podniecony by spojrzeć wgłąb szaf,y wyszperać coś w gorącym kolorze i miękkiej fakturze. W tej szafie na pewno jest to coś, potrzebny tu dystans, trochę skupienia i eksperymentów.

Jesteś na dobrej drodze, peelu.
Smile