Via Appia - Forum

Pełna wersja: Z podróży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1. [Obrazek: rusj0g.jpg]
2. [Obrazek: k0vhs.jpg]
3. [Obrazek: 2hyf02v.jpg]
4. [Obrazek: 34q7hx2.jpg]
5. [Obrazek: 2dh5vud.jpg]
6. [Obrazek: 35kq2cj.jpg]
7. [Obrazek: 2f0bqsm.jpg]
8. [Obrazek: 35n6n1j.jpg]
9. [Obrazek: ohtoir.jpg]

zawsze jak patrze na tego typu foto (teee pejzażyska monumentalne) , mam ochotę się zabić,
tu zabić
i być tam


Widok 1 i 8 zapiera dech w piersi, a 9 niezwykle klimatyczna.

Te spodobały mi się najbardziej.Smile
Ładne fotki! Te przeróbki w fotopraczu bez sensu za to Smile

9 - klimat, wyczes. Trochę za mało wyciągnięte niebo, więcej kontrastu by się przydało.
1 - mogłaby być świetna, ale to miasteczko bardziej w kadrze no i prześwietlone jest...
Dzięki za komentarze Big Grin
Fajnie, że komuś podobają się te zdjęcia ^^ Następnym razem będę wiedziała, na co zwracać uwagę. I nie przesadzać z przerabianiem xd
Pozdrawiam
Nie przesadzać z przerabianiem przede wszystkim.
Drugie jest świetne, gdybyś miała jeszcze dostęp do czystego, błękitnego nieba... Kolory trochę zbyt nasycone.
Pierwszemu moim zdaniem nie brakuje kontrastu, problem w tym, że jest chyba lekko zruszone.
Kłódka mi się podoba (no, może nie tyle kłódka co lina, na której wisi.
Miejscami widać, że robione kompaktem.
Z przerabianiem kończę tu i teraz Smile
Przy drugim zdjęciu żałowałam tego samego, niestety nie miałam tyle czasu, aby czekać xD
Dzięki za komentarz.
10.
[Obrazek: 10culc2.jpg]
11.
[Obrazek: 5b78l3.jpg]
12.
[Obrazek: 29e69p2.jpg]
Przerabianie samo w sobie nie jest niczym złym, jeśli się z nim nie przesadza. Czasami trzeba podkręcić kontrast albo zmienić temperaturę barw. Naucz się robić high pass w Gimpie (czy czego tam używasz). Ostatnie jest niezłe, choć niebo oczywiście nie takie jak być powinno.
te! gdzie ty się szlajasz! zazdroszę. bomba plenery.
no i zdjęcia nie byle jakie.
Prawie podpisuję się (dosłownie, choć nie bezpośrednio) pod komentarzem wylogowanego32.

Pozdrawiam, ładne słoniki.
10 jest śliczna, jest jak okular młodocianego trampkarza,
buszującego w polach i trawach; zachwyt i zdziwienie małego odkrywcy piękna przyrody (pije do jakby "uniżonej" perspektywy);
jestem uczulony na dzieci (i zwierzęta), jako jeszcze te coś warte,
niespieprzone przez "życiowe konieczności" istoty - atomy
niewinności i spontaniczności mojej resztkowej nadziei na
ocalenie w promiennym uśmiechu ich buzi...


przy 11. zastanawiam się matematycznie - kalkulatywnie,,..
jakiego rzędu to są pieniądze,.. by popatrzeć sobie na słonie
nie tak, że na szmogle_grafix, czy jakimś foróm, tyko tak lajw ?

w 12 (na którą zapewne by się najlepiej paczyło w samo południe)
frasuje mnie brak clinta eastwooda
Tongue




Pozdrawiam
Dzięki za komentarze Smile
Cytat:Przerabianie samo w sobie nie jest niczym złym, jeśli się z nim nie przesadza. Czasami trzeba podkręcić kontrast albo zmienić temperaturę barw. Naucz się robić high pass w Gimpie (czy czego tam używasz).
Mhm, rozumiem. Wkrótce się trochę pobawię Big Grin
Cytat:te! gdzie ty się szlajasz! zazdroszę. bomba plenery.
no i zdjęcia nie byle jakie.
Po całym świecie i jeszcze dalej Tongue Plenery o wiele lepsze na oczy, zdjęcia nie wychodziły mi nigdy i nadal nie wychodzą tak, jak chcę xD
Cytat:w 12 (na którą zapewne by się najlepiej paczyło w samo południe)
frasuje mnie brak clinta eastwooda
Patrzyłoby się lepiej, a Clinta nie ma, bo jakoś nie chciał ze mną jechać nigdzie ;c
4 i 9 Heart
tak, tak. Fajne zdjęcia i czekam na kolejne Tongue
Szkoda że takie mało ostre, szczególnie ostatnie. Pozazdrościć, też bym się tak poszlajała Big Grin
Fotografię ładne, choć mam wrażenie, że lubisz wyblakłe kolory Smile No, ale to kwestia gustu.
Stron: 1 2