Via Appia - Forum

Pełna wersja: Dom
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dom dla Państwa Wiary dzieci
Odnalazłem pośród śmieci,
Co zaległy w mojej głowie.

Między życia szpargałami:
Rafą, statkiem i głazami
Zaraz ciepło dlań wyłowię.

I otoczę go kordonem
Wspomnień, które wciąż znaczące
A gdy będzie szczęścia łonem,
Niechaj bedą niekończące.

Wydobędę więc z pamięci
To, co dobre pośród złego.
A gdy "nowe" mnie zanęci
To przeniosę się do niego.
Naprawdę nie wiem, co napisać. Słowa jednego nie wypada;p A przychodzi mi właśnie takowe. Samodzielne, któremu nie trzeba więcej kolegów koleżanek. Ot proste, krótkie: fajne. Normalnie nie wiem, co jest ze mną, ale autentycznie to chcę powiedzieć. Fajne. Udane. Cenne. Nie wiem, czy czasem i nie doskonałe. Bo co tu wytknąć? Ponadto podziwiam, że można taki temat zmyśleć na wiersz. Ogólnie mówię o tym, że nie wiem, o czym to to jest, ale jest tak zgrabne i powabne, ze nic, tylko słodzić. To i słodzę: Fajne to to;] Fajne.
Ja wiem, że powinienem się wysilić może, a moze napewno, i pomyslec, poszukac sensu. Ale ja nie mam głowy teraz po całym dniu;] Starczy, ze mi się podoba forma wiersza, że widać od razu, jakże przytomnie napisane i w dodatku nie bazujące na pretensjonalnosci, przekombinowaniu i zamknięciu w jednym słowie tysiąca innych, zupełnie innych;] Widać za to wysiłek i starania, a i talent. Fajnie.
Piękna pociecha dla zagubionej rodziny po utracie ojca.
Tylko ktoś bliski może siebie ofiarować.
Pięknie zaszyfrowany, czytanie jednak sprawia wielką przyjemność.
No i ma się to piórko, nie zazdroszczę. Smile
Pozdrawiam Wink Jak dla mnie bo sobie poczytam jeszcze nie raz 5/5
Dziękuję serdecznie za komentarze. Mam nadzieję szczere. Obiecuje przeanalizować je i wyciągnąć wnioski z tych Waszych cennych myśli.
Pozdrawiam.