Via Appia - Forum

Pełna wersja: The sims 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, sądzicie że opłaca się kupić The sims 3 nocne zycie, czy lepsze będą the sims 2? Nigdy nie grałem w simsy i nie wiem które będą lepsze na gwiazdkowy prezent Smile
odpuść, nie kupuj tego już lepszy minecraft Smile
No to tak - simsy 3 przebijają dwójkę zdecydowanie, tylko przypadkiem nie kup
samego dodatku ;P
tekst o minecrafcie pominę, bo nie tego dotyczy pytanie...
(08-12-2012, 08:10)Achelon napisał(a): [ -> ]No to tak - simsy 3 przebijają dwójkę zdecydowanie, tylko przypadkiem nie kup
samego dodatku ;P
tekst o minecrafcie pominę, bo nie tego dotyczy pytanie...

napisałem o minecrafcie tylko dlatego bo uważam jak można grać w simsy jest to symulator życia przeciętny człowiek ma tyle problemów na co dzień więc dla mnie ta "gra" jest chyba do uśnięcia zamiast tabletek na sennych
Grałem kilka kilka razy, mnie nie ujmuje ale rozumiem jej sukces Wink Osobidście też wolę mc
A ja gram w simsy od dziecka! Zaczynałam od jedynki (wszystkie dodatki), a skończyłam na trójce (prawie wszystkie dodatki). Świetnie się bawię przy tej grze (aż sobie zaraz odpalę).
Jeśli masz kupować dodatek (nie zapomnij o podstawowej wersji, którą musisz mieć, żeby działał dodatek, ale ktoś już wyżej o tym wspomniał), to polecam zdecydowanie Generations (Pokolenia, chyba po polsku) albo Pets (Zwierzaki). Najlepiej się przy tych częściach bawiłam. Potem w rankingu jest właśnie Late Night, World Adventures i na samym końcu Ambitions. W resztę nie grałam, ale dam znać jak zagram.
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy <3
Swoją drogą nienawidzę tych dodatków - zdzierają kasę za nic - może dwa albo trzy są czegoś warte, reszta to nowe przedmioty i ubranka za chyba 70 złotych...
Achelon, nigdy nie kupowałam dodatków z ubraniami i przedmiotami Wink Niczego nie wnoszą, a ubrania i resztę ściągam z neta ^^
lisek rozumiem grać w minecrafta grać w pasjansa ale w simsy tego nie rozumieć nie nie
Gregor, ty mówisz jakimś dialektem ludzi z dziczy, czy coś?
przynajmniej się nie wywyższam i nie mądrzę o czym nie wiem
w dalszym ciągu nie rozumiem, co autor miał na myśli. Chyba jestem zbyt tępa, przykro mi.
Nie wiem, czy jesteś tępa Lisku, ale zauważyłaś zapewne, że The SIMS są stworzone do gry online i taką też wersję najlepiej wybrać.
Takie gadanie z ludźmi poprzez grę to trochę jak sb forum Big Grin
Radzę troszkę ochłonąć moi drodzy, bo też mógłbym nawtykać, a nie ma to sensu.

@ceebulio22:
The Sims 3 Nocne Życie to dodatek i do niego trzeba podstawową wersję gry, aby go uruchomić. Czy The Sims 3 lepsze od The Sims 2? Z tego co mi wiadomo zdecydowanie, tylko sprawdź czy Twoja maszyna to udźwignie Smile
The Sims 3 jest ciekawe na poziomie budowania i projektowania i dodatek ma sens, jeśli faktycznie poszerza te możliwości.
Jeśli chodzi o same życie wiedzione przez simów, to prędzej czy później zaczyna to nudzić, chyba że ktoś lubi budować drzewa genealogiczne. Osobiście polecam dodatek "Średniowiecze"Smile