wulgaryzmy
#31
Powiem tyle:

REJESTRUJĄC SIĘ NA FORUM, ZAAKCEPTOWALIŚCIE REGULAMIN. JAK CHCECIE SOBIE BLUZGAĆ, TO JEST MNÓSTWO INNYCH MIEJSC W SIECI. Nikt tu nikofo siłą nie trzyma.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#32
(07-02-2013, 14:53)Mirrond napisał(a):
Cytat:Changed, nasz najmłodszy użytkownik ma 7 lat.
Już nie raz i nie dwa widziałem siedmiolatków klących gorzej ode mnie.

To nie ma nic do rzeczy.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#33
Szczerze mówiąc ja proponuję popukać się w głowę Smile

PS
Lisek prosiła przekazać ekipie, że delikatnie mówiąc ma o was bardzo niskie zdanie
Odpowiedz
#34
Lisek akurat może sobie wyrażać zdanie. Jej zachowanie pokazało nadto, że jest ono niewiele warte, z całą resztką szacunku. BTW. to już offtop.

Proponowałbym nieśmiało zamknąć wątek Wink
Odpowiedz
#35
Po co zamknąć, jak tu się dyskusja na poziomie toczy? Big Grin
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#36
Jestem za zablokowaniem tematu. Wszyscy rozumią co i jak, więc można zamykać.
Odpowiedz
#37
(07-02-2013, 10:11)rootsrat napisał(a): Viosenna, wyraźnie napisałem: W UTWORACH LITERACKICH NADAL MOŻNA STOSOWAĆ WULGARYZMY.

W POSTACH NA FORUM I NA SB - NIE MOŻNA. A Ty to właśnie zrobiłaś Tongue Te, których użyłaś w swoim poście wygwiazdkowałem. Potraktuj to, jako słowne ostrzeżenie.

O rany co za bałamucenie.
Pisałem o tym nie raz.
Nagle co? Się stało. Sypnął Ci ktoś wiązkę?
Spadłem z fotela, a dzieci o których piszecie to niby co? Czytają tylko to co pod utworem? W tekstach kiedy napisze _____ to jest porządku?
A jak powiem że..hej ty nick jesteś ______to nie dotrze do dziecka?
O czym w ogóle gadka.
Na tym forze jest taka atmosfera że czasami trzeba klnąć, gdzie indziej tego nie widać.
Zadajcie sobie Pytanie ADM-ie dlaczego.
Ja wiem.
Dorośli lidzie wykształceni a takie teksty piszą jeden drugiemu.


[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#38
Zgubo, to nie kultura i zachowanie, a wiedza i inteligencja decydują o tym, ile warte jest czyje zdanie Smile
Odpowiedz
#39
Jedno najczęściej ciągnie drugie. Bardzo inteligentni są często aroganccy, prawda, ale nie sypią łaciną podwórkową na prawo i lewo rozmawiając z drugą osobą.
Odpowiedz
#40
Fakt, że człowiek kulturalny, wygląda na mądrzejszego, ale niekoniecznie musi nim być i odwrotnie.

I nie przypominam sobie, żeby Lisek klęła na prawo i lewo, jeśli do tego pijesz
Odpowiedz
#41
Im mniej miejsc z bluzgami, tym lepiej. Dodatkowo to forum literackie, więc to chyba wszystko oczywiste.
Zdarzyło mi się, ale się opamiętałam - dawno to było. Z resztą dziewczynie nie pasuje jednakWink
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#42
Przede wszystkim administracja popełnia błąd, czyniąc regulamin mechanicznym. Powinien on być elastyczny, a mod albo administrator ma być arbitrem sytuacji, właśnie po to są. Nie można się tak wysługiwać regulaminem, przekleństwo jeszcze nikomu nic nie zrobiło. Jeśli ktoś klnie aż nadto - pognać rózgą, ale za czyny jednych nie powinni obrywać drudzy. Taka jest prawda, administracja zrobiła się zbyt wygodna.
Niebo dla tego, kto rozpęta piekło!

Piekło dla tego, kto nie wierzy w niebo!
Odpowiedz
#43
Tu raczej kwestia, że administracja była oskarżana o stronniczość (za mojego adminowania również zresztą), ostatnie wydarzenia spowodowały eskalację konfliktu na tym polu, więc co by nie arbitrować przy wulgaryzmach i aby wielcy rewolucjoniści nie czuli się wiecznie poszkodowani (zawsze będą, ale to inny temat do dyskusji Smile ), jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Wydaje się imho logiczne, chociaż zaboli wszystkich. Ja jakby nie było też klnę jak szewc często.
Odpowiedz
#44
Ale jak tak dalej pójdzie, to forum zginie śmiercią naturalną. Niestety.
Niebo dla tego, kto rozpęta piekło!

Piekło dla tego, kto nie wierzy w niebo!
Odpowiedz
#45
Cytat:Nic nowego nie wprowadziliśmy.
Wcześniej nikt nie ścigał za cenzurę. I było w porządku. Ciekawe czemu nagle przestało pasować.

Cytat:Changed, nasz najmłodszy użytkownik ma 7 lat.
I jest aktywny? Czyta, co piszemy? Jeśli się o niego mamy martwić, to może poznajmy jego zdanie, jeśli w ogóle zwraca na to uwagę.
Cytat:Bardzo inteligentni są często aroganccy, prawda, ale nie sypią łaciną podwórkową na prawo i lewo rozmawiając z drugą osobą.
Nie wydaje mi się, żeby bardzo inteligentni ludzie przyjmowali zawsze ten sam schemat. Inaczej z tymi, którzy chcą za takich uchodzić.
Cytat:Im mniej miejsc z bluzgami, tym lepiej. Dodatkowo to forum literackie, więc to chyba wszystko oczywiste.
Zdarzyło mi się, ale się opamiętałam - dawno to było. Z resztą dziewczynie nie pasuje jednak
Pirka, załamujesz mnie. Literatura jest różna i jak już było wspomniane w tekstach można używać wulgaryzmów - więc co tu ma do rzeczy literackość?
Nie wypada? W porządku, nie klnij. Ale nie wypada nie znaczy 'nie wolno'(mówię ogólnie, gdyby ktoś miał wątpliwości).

Kelin, Mirrond, zgadzam się w zupełności.

Pozdrawiam!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości