wiosna - lato ?
#1
Mam taką koncepcję - co by nie pisać za wiele wypunktuję;

1. Rejon kaszub - nad jeziorem
2. okres maj - wrzesień
3. spotkanie/a może grupami tematycznymi bądź gatunkami ?
4. ogniska, grille, rozmowy, wymiana doświadczeń, pomysłów itp.
5. brak kosztów komercyjnych

Wiem, że do maja jeszcze daleko jednak jak znam życie lepiej pomyśleć wcześniej niż za późno
Odpowiedz
#2
5. brak kosztów komercyjnych - to znaczy czego?
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#3
(28-02-2012, 21:57)Natasza napisał(a): 5. brak kosztów komercyjnych - to znaczy czego?

brak opłat za miejsce - jedynie koszty własne chleb produkty czyli jedzenie i picie.

oczywiście należałoby coś zwrócić za gaz i wodę ale to grosze

Odpowiedz
#4
Opowiedz więcej Big Grin
O sobie, miejscu.
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt. [L. Wittgenstein w połowie rozumiany]

Informuję, że w punktacji stosowanej do oceny zamieszczanych utworów przyjęłam zasadę logarytmiczną - analogiczną do skali Richtera. Powstała więc skala "pozytywnych wstrząsów czytelniczych".
Odpowiedz
#5
(28-02-2012, 22:35)Natasza napisał(a): Opowiedz więcej Big Grin
O sobie, miejscu.

Miejsce;
Teren Krajobrazowego parku kaszubskiego - Miłoszewo.
Jezioro czyste, zresztą są tam trzy do wyboru.
Na terenie stoi ogrodzony dom murowany, piętrowy ale w środku nie wykończony. Do dyspozycji ogród z tarasem, miejscem na ognisko, grillem , dookoła łąki, do lasu 10 metrów do jeziora ze trzysta, do leśniczówki kilometr.
Warunek faktycznie spotkania pod parasolem literatury
możliwe zdjęcia do wstawienia

O mnie;

Co tu napisać hmm...
Pasja; literatura, teatr, film, muzyka
skromny dorobek;
artykuły do czasopism i gazet ogólnopolskich
obecny cel; powieść przed wydaniem.



Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości