slideshow
#1
moj slideshow z moimi zdjeciami. zapraszam na youtube....

http://www.youtube.com/watch?v=k93wA3-PNc8


polecam fullscreenSmile
Odpowiedz
#2
Większość zdjęć przypadła mi do gustu. Najmniej chyba te z ćwiczeń wojskowych czy też jakiegoś zlotu militarystów - imho przegiąłeś ze stylizacją na retro. Pierwsze zdjęcie ma genialną kompozycję. Czy ta czerwono-niebieska ściana i dalej to Praga? Ostatnie zdjęcie z łódką ma świetny klimat. Ten czarnobiały portret mógłby być świetny, ale nie podoba mi się kadr, za mało twarzy - za dużo reszty. Za to odbicie światła w oku - cudo!

Widać, że masz rękę, znasz się na rzeczy. Ładnie komponujesz kadry, dbasz o szczegóły. Obróbka też nie pozostawia wiele do życzenia. Mogę zapytać, jakim sprzętem strzelasz?

Aha - co to za podkład muzyczny? Smile

Pozdrawiam
-rr-
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#3
(29-08-2011, 10:25)rootsrat napisał(a): Większość zdjęć przypadła mi do gustu. Najmniej chyba te z ćwiczeń wojskowych czy też jakiegoś zlotu militarystów - imho przegiąłeś ze stylizacją na retro. Pierwsze zdjęcie ma genialną kompozycję. Czy ta czerwono-niebieska ściana i dalej to Praga? Ostatnie zdjęcie z łódką ma świetny klimat. Ten czarnobiały portret mógłby być świetny, ale nie podoba mi się kadr, za mało twarzy - za dużo reszty. Za to odbicie światła w oku - cudo!

Widać, że masz rękę, znasz się na rzeczy. Ładnie komponujesz kadry, dbasz o szczegóły. Obróbka też nie pozostawia wiele do życzenia. Mogę zapytać, jakim sprzętem strzelasz?

Aha - co to za podkład muzyczny? Smile

Pozdrawiam
-rr-

zdjecia robie nikonem d6o, a podkład muzyczny to ostr "to mamy w mysli"
Odpowiedz
#4
Hm, a obiektyw? Kitowy?

Dzięki za podkład Smile

::EDIT:: BO tu już mnie szkalują za ten "kitowy". "Kitowy" w sensie nie "do kitu" tylko "ten z zestawu". Wink
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#5
Pierwsze zdjęcie i ściana (złota uliczka na Hradczanach) - jak dla mnie miodzio. Uwielbiam minimalistyczne zdjęcia. Duża dbałość o szczegóły, dobre kadrowanie, ostrość, kolorystyka, światłocienie.


Pozdrawiam.
Quod me non necaverit, certe confirmabit


Nie dajmy się zwariować. Nie mam doktoratu z filologii polskiej. Oceniam według własnego uznania...
wiersze, nigdy zaś Autora.
Odpowiedz
#6
To, co rzuca się w oczy, to różnorodność.
Zdjęcia, będące uchwyceniem chwili, za każdym razem zaskakują zmiennością.
Łączy je dobra technika, umiejętność złapania tego, co najistotniejsze, wyczucie gry światła i cienia.
Osobiście spodobały mi się najbardziej latarnie, łódki i oldskulowe foto z żołnierzamiSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości