Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ręce do góry panie Mojżesz
#16
(07-09-2018, 12:35)Grain napisał(a): Wydaje mi się, że wczora z wieczora przez wystarczającą większość czasu pojawiałem się pod tekstem za lądującym komentarzami.

Wątpię, że coś mi umknęło. Chyba, że mam sklerozę, nie wziąłem wiagry i niemal zaruchałem się na śmierć.

Właśnie była sąsiadka pożyczyć słoiki na jakieś przetwory, bo po ogórkach Wacek wyrzucił.

Usprawiedliwiłem chłopa mówiąć, że nie znam takiej, coby nadążyła za wackiem. Ale zbliża się ta chwila, że nie trzeba bedzie udawać.

Chyba się mamy ku sobie.
Big Grin
Grain, nie zauważyłeś, że coś zniknęło, bo oprócz postu, w którym Ci dziękuję, były tam tylko posty (lekko offtopowe) Mirandy. Nie byłoby sprawy, gdyby nie przedstawiony kontekst tego całego kasowania - jakoby zostały w moim wątku przekroczone jakieś granice... 
Myślę, że to "delete" to przez pomyłkę, zresztą, zaraz wstawię screeny, coby przywrócić wątkowi oderwane rączki i nóżki...  Big Grin 
Myślę, że to nic złego i nie zostaną powtórnie wykasowane, bo nic tam zdrożnego nie ma.
Odpowiedz
#17
"Lekko offtopowe"... Okay, Madame, wstaw je, zobaczymy.
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#18
Mam nadzieję, że bez brzydkich słów Typu Kościerzyna.

Widocznie coś przeoczyłem.

Drogie Panie.
Odpowiedz
#19
(07-09-2018, 18:38)Grain napisał(a): Mam nadzieję, że bez brzydkich słów Typu Kościerzyna.

Widocznie coś przeoczyłem.
Big Grin Kościerzynę zapamiętam sobie na zaś Big Grin
A postach nie ma nic brzydkiego, w sumie to nic w nich nie ma! Big Grin Może mi Miranda odpowie który konkretnie skłonił ją do okaleczenia wątku...

[Obrazek: 079ad52295811d82.png]

[Obrazek: 4ce864dff375318f.png]

[Obrazek: d212613ca9d88278.png]

[Obrazek: dc8a60d6a1708d52.png]

[Obrazek: 8221d43f31d1f076.png]

[Obrazek: 00eb17673666523e.png]

To już wszystko, zescreenowałam na "zakładkę", żeby było widać, że żadnych bezeceństw pomiędzy nie ukryłam... Big Grin
Odpowiedz
#20
Hm... Miranda własne posty usunęła? Jeśli tak, widać że doszło do niefortunnej pomyłki Wink
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#21
(07-09-2018, 19:15)Miranda Calle napisał(a): Hm... Miranda własne posty usunęła? Jeśli tak, widać że doszło do niefortunnej pomyłki Wink

Tjereszkowa, Ty wiesz... Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości