Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[18+]Koniec świata
#1
świat kończy się tuż za progiem
pod palcami wyczuwam
wszystkie pizdy i chuje wyryte
w pamięci od niezliczonych powrotów



ale teraz panuje półmrok
nieznośny zapach martwych przedmiotów
dla których zabrakło miejsca po tamtej stronie
ktoś nie miał serca aby spłonęły w ogniu


bo najtrudniej jest wyjść i już nigdy nie wrócić
Odpowiedz
#2
Powinno być oznaczenie [+18]. Raczej.

Jest pomysł. Druga strofa świetna. Pierwsza wymaga jeszcze dopracowania.
Odpowiedz
#3
(11-03-2018, 20:09)Toya napisał(a): Powinno być oznaczenie [+18]. Raczej.

Jest pomysł. Druga strofa świetna. Pierwsza wymaga jeszcze dopracowania.

Dzięki
Odpowiedz
#4
No nie wiem... Te pizdy i chuje mają się nijak do stylistyki tego wiersza. IMO oczywiście.
Pomyślę. Może jeszcze się uleży Wink
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#5
(12-03-2018, 08:01)Miranda Calle napisał(a): No nie wiem... Te pizdy i chuje mają się nijak do stylistyki tego wiersza. IMO oczywiście.
Pomyślę. Może jeszcze się uleży Wink
Mnie też zawsze irytują te wulgaryzmy na ścianach, te fallusy nieporadne, te waginy z numerami telefonów, które są rzekomo do nieobyczajnych pań...
Odpowiedz
#6
(12-03-2018, 11:57)ZiKo napisał(a):
(12-03-2018, 08:01)Miranda Calle napisał(a): No nie wiem... Te pizdy i chuje mają się nijak do stylistyki tego wiersza. IMO oczywiście.
Pomyślę. Może jeszcze się uleży Wink
Mnie też zawsze irytują te wulgaryzmy na ścianach, te fallusy nieporadne, te waginy z numerami telefonów, które są rzekomo do nieobyczajnych pań...

właśnie dlatego, z Toyą, uważam, że należy pierwszą dopracować. dla uściślenia, dla pełniejszego zobrazowania "czytania po omacku? hm, może zamiast pod palcami wyczuwam -------------- pod palcami wyczytuję? nie, jeszcze nie to. pokombinuj, poszukaj, bo warto... chciałbym ten utwór ocenić wysoko, ale ... jest zbyt nierówny, więc... pozostawiam do dopracowania, do przemyślenia... 
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#7
(17-03-2018, 22:22)chmurnoryjny napisał(a):
(12-03-2018, 11:57)ZiKo napisał(a):
(12-03-2018, 08:01)Miranda Calle napisał(a): No nie wiem... Te pizdy i chuje mają się nijak do stylistyki tego wiersza. IMO oczywiście.
Pomyślę. Może jeszcze się uleży Wink
Mnie też zawsze irytują te wulgaryzmy na ścianach, te fallusy nieporadne, te waginy z numerami telefonów, które są rzekomo do nieobyczajnych pań...

właśnie dlatego, z Toyą, uważam, że należy pierwszą dopracować. dla uściślenia, dla pełniejszego zobrazowania "czytania po omacku? hm, może zamiast pod palcami wyczuwam -------------- pod palcami wyczytuję? nie, jeszcze nie to. pokombinuj, poszukaj, bo warto... chciałbym ten utwór ocenić wysoko, ale ... jest zbyt nierówny, więc... pozostawiam do dopracowania, do przemyślenia... 

Ok, dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości