Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poszukiwani: O.S. Card i A.Huxley
#1
witam,
z chęcią kupię od was coś z obszernej bibliografii Orsona Scotta Carda lub Aldousa Huxleya, oprócz tytułów:
Gra Endera, Card
Mówca Umarłych, Card
Pierwsze spotkania w świecie Endera, Card
Ender na wygnaniu, Card
Czerwony Prorok, Card
Płomień serca, Card
Kryształowe Miasto, Card
Nowy wspaniały świat, Huxley,
Uśmiech Giocondy, Huxley

jeżeli macie na sprzedaż któryś z tytułów, który tu nie padł, z chęcią odkupię go lub wymienię się na coś, czego mi nie potrzeba (proponuję Ulyssesa Moore'a)
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
#2
Ja mam w domu kilka tomów "Siódmego syna" z tego co pamiętam... Ale:

1. Nie mieszkam już w PL, a tam to zostało.
2. Hołubię je na tyle, że oddanie raczej nie wchodzi w grę.

Y... właśnie zdałem sobie sprawę, że nie byłem zbyt pomocny Angel
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#3
to był po prostu czysty spam, ot co
Siódmy Syn... kilka Siódmych Synów! no wiesz pan, panie admin!
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
#4
Tu licznik postów nie działa, nie ma po co spamować Wink
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
#5
No niestety u mnie zalega tylko i wyłącznie "Kryształowe miasto", resztę mi wywiało [jak połowę książek :/ ]
#6
Ja posiadam "Mówcę umarłych". Choć okładka klejona. Mogę sprzedać za cenę 25 zł. Cena do negocjacji!
#7
Mówca Umarłych nie jest mi potrzebny, dzięki
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości