Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
popęd dla ciebie
#1
czasami jestem zwierzęciem
pragnę pokryć cię rumieńcem
w tajemnicy między sercami
w ławicy uniesień jak Gagarin
sprężony helem
wzlecieć ponad stratosferę
i wypełnić cię wrażeniem
szczytu Mount Everest

aż zachłyśniesz się istnieniem


Nie moja działka. Ale po ostatnim doświadczeniu z forum uznałem, że trzeba udzielić się w temacie.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#2
Bardzo chwytliwy kawałek. Zgrabna zabawa słowem, to coś co lubię.
Jest w tym coś eterycznego i dwuznacznego. Bardzo podoba mi się tych kilka wersów.
Może dlatego, że to nie krew teraz płynie w moich żyłach, a coś innego(nie alkohol, raczej nie piję)
To hormon serotonina, lecz nie płynie jest transportowany, gdzieś tam w jakiś ośrodek, a może nie(...)
Pod wpływem wiersza można różne rzeczy widzieć, cóż ja mogę, po prostu mi się podoba, więc 4/5
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#3
Ty... serotoninoSmile Ty już sama z siebie jesteś wystarczająco nakręcona, wiersz raczej mało ma do rzeczy. Ale owszem, ten erotyk skierowany jest do kobiet. I co chciałem? Ano chciałem pokazać, że można pisać erotyki z głębszym przesłaniem, gdzie seks jest drugoplanowy. Dzięki za pozytywny komentarz i pozdrawiam.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#4
Nie tak łatwo mnie nakręcić, jak Ci się wydaje Wink
Po prostu czeka mnie dziś ważne wydarzenie i mam dużo szczęścia w żyłach - dlatego wiele rzeczy odbieram pozytywnie.
Udało Ci się, co nie znaczy, że nie może być lepiej. Pracuj dalej i pamiętaj o misji.
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#5
Prędzej zapomnę jak się chodzi. Powodzenia z ważnym wydarzeniem. Oby szczęście Ci sprzyjało.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#6
(07-12-2012, 12:20)maciekbuk napisał(a): Prędzej zapomnę jak się chodzi. Powodzenia z ważnym wydarzeniem. Oby szczęście Ci sprzyjało.

Dzięki śliczne i przepraszam za spam.
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#7
Zupełnie inaczej odbieram tem wierszk.
Bo to wierszydełko teraz wyszło maciekbuk Undecided
czasami jestem zwierzęciem
pragnę pokryć cię rumieńcem
w tajemnicy między sercami
...co to jest Maćku, poległeś.
Uniosło mnie jak Gagrina czytając te słowa. W przestworza. Nie wiem kiedy wrócę by się wspiąć na ewe-rest.
No i ci jeszcze powiedzieć.
Cisza zaległa w mojej głowie, nic więcej Tobie nie powiem.
Ani dwa Maćku, Ani. Tak wychodzi. No 2/5
O ramy to sobie napylałem Smile Pozdrawiam.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#8
Piszesz, że to erotyk z głębią, Maćku. Nie zgodzę się. Jest górnolotny, wniosły, fakt, ale nie głęboki. Jest tam tylko o seksie (może z wyjątkiem 3. wersu) i niczym więcej. Fakt, nie jest bardzo dosłowny, ale ukryłeś "męską dosadność", że się tak wyrażę pod płaszczykiem wzniosłej paplaniny. Moim skromnym zdaniem - to jest grafomania. A ośmielam się tak napisać, bo znam Twoje inne wiersze i wiem na pewno, że stać Cię na wiele, wiele więcej.

P.S. Jak już sobie czytamy erotyki, to jestem straszliwie ciekawy, co powiecie o moich Big Grin http://www.via-appia.pl/forum/showthread...92#pid3592
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#9
Zaczynam się dziwnie czuć, chyba widzę inaczej te wiersze. Inaczej sobie wyobrażam. Nie było wielkiego halo, no ale sądziłam, że jest dobrze. Cóż, no w końcu to erotyk dla kobiet, czyli samoobrona. Mamy gdzieś sanki?
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#10
Fajne.

Za to też są ostrzeżenia? przeciez jest pozytywnie?
Wiec okraszę to jakimś pustosłowy i bedzie lepiej? Cmon!

Ocena utworu powinna być szczera i zawierać konstruktywną opinię składającą się z wymienionych mocnych i słabych stron ocenianej pracy oraz uzasadnienia. Wszelkie komentarze typu: „Fajne, podoba mi się” lub „Beznadziejne!” nie będą tolerowane. - to fragment regulaminu, którego pasjonującą lekturę polecam// kapadocja

Dobra. Tekst mi się podobał. Naprawdę. Autorze, może i nie twoja działka, ale poczynasz sobie jak na swoim, daję słowo. Fajne - i tyle.
Odpowiedz
#11
Rozumiem Root, z głębią przesadziłem, to fakt, bo jakaś strasznie ambitna ta głębia nie jest. Ale jest. Nie o sam stosunek tutaj chodzi, ale o podejście do stosunku. Z męskiego punktu widzenia. Nieegoistyczne. Nastawione na partnerkę. I nie jest to doskonałość męska, ale dyscyplina. Co do zbyt górnolotnych słów się zgodzę. Ale jak już pisałem, to nie moja sztuka. Coś innego mnie popchnęło do publikacji. Pozdrawiam.
[Obrazek: Piecz1.jpg]
"Z ludźmi żyj, jakby widziany przez Boga. Z Bogiem rozmawiaj, jakby słyszany przez ludzi".
Lucjusz Anneusz Seneka
Odpowiedz
#12
Jasne, rozumiem. Ja tylko oceniłem obiektywnie, jako osobny, stand-alone kawałek, nie sugerując się pobudkami Smile Zdaję sobie sprawę, jakiej jakości wiersz potrafisz napisać. Fajnie, że spróbowałeś sił w czym, co - jak piszesz - nie jest Twoją bajką. Pozdro również Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#13
Ty o poezji ja o fizyce Smile
zmień ten hel bo go na ziemi prawie nie ma
a w izotopach ma trwałość około 0,5 sekundy Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości