Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
otóż
#16
. .
Odpowiedz
#17
(26-05-2013, 12:52)Erazma Michalus napisał(a): Słyszałam, że basiści mają najdłuższe gitary.

A ja już myślałem, że nie ma nic fajnego w byciu basistą Smile.
No patrz, a jednak mam jakieś zalety Big Grin.
Świat byłby lepszym miejscem gdyby wszyscy ludzie lubili pasztet (i siebie wzajemnie, ale to już pal licho).
Odpowiedz
#18
(27-05-2013, 15:25)Zasuchariusz napisał(a):
(26-05-2013, 12:52)Erazma Michalus napisał(a): Słyszałam, że basiści mają najdłuższe gitary.

A ja już myślałem, że nie ma nic fajnego w byciu basistą Smile.
No patrz, a jednak mam jakieś zalety Big Grin.

A więc mówisz, że jesteś basistą.
Tell me more, tell me more.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#19
Ma pan jakieś zdjęcia? Może filmiki z pańskiej gry na zachwalanym instrumencie?
Odpowiedz
#20
o o o! ja też ja też! też bywam basistą - zwłaszcza rankiem, na drugi dzień nazajutrz po nocy. a jak owej nocy zapiję, to już w ogóle odzywa się we mnie basior. nie mylić z wilczym basiorem Dodgy
Odpowiedz
#21
Jestem raczej dosyć początkujący Smile. Gitarami zajmuję się od półtora roku, a basem dopiero 4 miesiące Tongue. Mamy taki wiejski zespół i niedługo planujemy pierwszy występ Big Grin. Jak dobrze pójdzie to nawet swoją solówkę dostanę Cool.
Świat byłby lepszym miejscem gdyby wszyscy ludzie lubili pasztet (i siebie wzajemnie, ale to już pal licho).
Odpowiedz
#22
Och, są państwo początkującymi muzykami. Zawsze miałam słabość do artystów, pod warunkiem, że mogłam być ich muzą, oni mi śpiewali piosenki, a ja przyjmowałam całe zespoły w rezydencji, częstowałam swoimi owocami i alkoholem papy. Macie już państwo nazwę? W razie czego mogę pomóc, jestem bardzo kreatywną muzą - dajmy ma to - gangbang to taki ładny wyraz.
Odpowiedz
#23
Jeśli będę tylko potrzebował pomocy w kwestii wymyślania fajnych nazw to nie omieszkam spytać Smile. Na razie zajmujemy się samymi coverami, mamy przygotowanych parę numerów, ale nic ponad to Big Grin. Nazwa też już jakaś powstała. Ja byłem za "Prowizorka", ale wyszło po angielskiemu i spoczęło na "Tentative". Jedyny ślad jaki mamy to na razie strona na facebooku Wink.
Świat byłby lepszym miejscem gdyby wszyscy ludzie lubili pasztet (i siebie wzajemnie, ale to już pal licho).
Odpowiedz
#24
Zawiodłam się.
Odpowiedz
#25
Pani nie mówi, że spodziewała się czegoś więcej Smile. Przykro mi wielce z tego powodu Sad. Radzę jedynie podpytać za jeszcze jakiś czas, ać może będziemy już sławą światową. A wtedy pani będzie wstyd, bo pani wiary w nas nie pokłada...
Świat byłby lepszym miejscem gdyby wszyscy ludzie lubili pasztet (i siebie wzajemnie, ale to już pal licho).
Odpowiedz
#26
Też kiedyś (razem z Jackiem Malczevskim vel Alvaro) założyliśmy zespół. W pijackim porywie kreatywności nazwałam go ścisk jąder (ang. the jonderscisk), ale do tej pory nie znaleźliśmy basisty, gitarzysty, perkusisty... wokalisty też nie.
Można powiedzieć, że zespół jest na etapie powstawania.

Za to znam kilka miłych kapel młodzieżowych.
W sumie to tylko jedną i basistę drugiej.
Bardzo ciekawie, pierwsi Wojaczka śpiewają.
Bardzo ciekawie.

nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#27
Śpiewają Wojaczka? To jest kontrowersyjne i bez muzyki Smile. Da się to w internecie jakimś znaleźć?
Świat byłby lepszym miejscem gdyby wszyscy ludzie lubili pasztet (i siebie wzajemnie, ale to już pal licho).
Odpowiedz
#28
Podeślę na PW Smile
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#29
komentarze stricte odnoszące się do treści zamieszczonego wiersza. To dobrze. miło poczytać.
"Tobie - Umarły, te poświęcam pieśni,

Bo cień gdy schyla się nad pargaminem,

To prawdę czyta, o podstępach nie śni..."

Promethidion - Cyprian Norwid
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości