Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oduroczenie
#1
różo różo przeszłych dni
byłaś mym oczom tak piękna
zacząłem o tym poemat gdy ty
im najzwyczajniej uwiędłaś
Odpowiedz
#2
Najpierw pomyślałam, że Skrobipiórek Cię przekupił, żebyś wstawił jego tekst pod swoim nickiem, ale jakość jest za dobra.
To jest dobry wiersz. Całkiem dobry, choć nie powalający. Przypomina mi nieco Jasnorzewską, ale mam znacznie przyjemniejsze wrażenie niż po lekturze jej utworów (które SSĄ).

Dałeś jeden przecinek, a jeśli to nie jest wiersz biały, to trzy przecinki i wykrzyknik (bym polecała).

Mało się napracowałeś, choć niezgorszy efekt, więc jak dla mnie takie solidne 3/5.


GREEN LOVE! Heart



Jeżuniu, przez chwilę myślałam, że Twój podpis to dopisany ciąg dalszy wiersza. Tongue
Odpowiedz
#3
W ostatnim wersie powinno być "im" czy "mi"?

Taka sobie fraszka do uwiędłej muzy. Powtórzenie "róży" mnie drażni, może zamiast tego dać "kwiecie"?
Odpowiedz
#4
Mi się wydaje, że "im", bo była różą oczu peela. Przynajmniej tak to odebrałam. Miriadzie, am I wrong?
Odpowiedz
#5
You're right as always Smile

Wiersz pisał się długi i kwieciesty, i bardzo na raty, i choć rosarium dawno nowe, wracałem do niego czasem, żeby dokończyć, i ostatnio zorientowałem się, że mi ta róża zupełnie zwiędła po drodze. To i wiersz sam się skończył - oto efekt.
Dzięki, Cukierki. Sam bym sobie nie dał trójczyny na szynach nawet, ale miło, miło :*
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości